Війна – великий «витверезник»

Опінії
15.03.2022, 21:18
Війна – великий «витверезник»
Фото: Google

Як швидко змінюється ситуація в Україні. А все тому, що у нас точиться війна.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

Всередині нашої влади не лише відбулася радикальна мілітаризація. Більше ніяких компромісів із москалями, мирних планів, толерантності до дбайливих дружби, переговорів і домовленостей із рф та інших ілюзій.

У президента та його команди, сподіваюся, є розуміння, що нам потрібна тільки перемога. Беззастережна та повна. Ще раз: ПЕ-РЕ-МО-ГА!

Далі більше: ситуація у країні змінилася настільки радикально, що влада почала тверезо дивитися на те, яка економіка нам потрібна. Адже без правильного акумулювання коштів на життєво важливі сектори економіки ми приречені.

Наприклад, Данило Гетьманцев прозрів і прийняв найрадикальніший варіант податкової реформи із запропонованих нами, громадянами. А саме – відмова від ПДВ, НВП, податку на землю тощо і перехід на податок з обороту 2%.

Уточню, це для компаній із оборотом до 10 мільярдів гривень.

Не знаю, хто там дав прочухана Гетманцеву – Арестович із Романенком, Залужний із Резніковим чи сам Зеленський, але це, певно, революційне рішення. І єдино правильне.

А пам'ятаєте ці марення – "податки мають платити всі", "ставки не важливі"? Так от, тепер це у минулому.

Знадобилася лише війна (фактично, 20 діб безжальних бойових дій – прим. ред.), аби здоровий глузд дав паростки у головах начальників української економіки. І навіть пропозиція щодо обмеження зарплат держслужбовцям пройшла!

Звичайно, треба ще дочекатися тексту самого закону. Знаємо ми цього шахрая зі "слуг народу": на словах одне, а у тексті потім усе зовсім інше.

Читайте також:
Економіка
Ринок збуту та контрабанди Apple - це реально сотні мільйонів доларів щомісяця.
27 травня, 18:37
Полтава
2,9 млн грн спрямували на підготовку молоді до військової служби. Ще 2,8 млн грн — на підтримку мобілізації та територіальної оборони.
11 березня, 12:36
Полтава
Основна причина — чималі надходження від платників податків. Торік до громади надійшло доходів на суму 365 мільйонів 747 тисяч гривень.
22 лютого, 12:36
Економіка
Податкова донарахувала податки які мають доплатити в бюджет гравці ринку гемблінгу та беттінгу.
22.11.2023, 14:45
Блоги
Бо навесні 2022 року ніхто не думав про правильне оподаткування донатів. Нині хтось думає, що перемога вже гарантована, але ні, не мрійте!
30.07.2023, 21:29
Кримінал
Для ухилення від сплати обов’язкових платежів, службовці умисно ігнорували зміни щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки
10.01.2023, 17:22