Війна – великий «витверезник»

Опінії
15.03.2022, 21:18
Війна – великий «витверезник»
Фото: Google

Як швидко змінюється ситуація в Україні. А все тому, що у нас точиться війна.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

Всередині нашої влади не лише відбулася радикальна мілітаризація. Більше ніяких компромісів із москалями, мирних планів, толерантності до дбайливих дружби, переговорів і домовленостей із рф та інших ілюзій.

У президента та його команди, сподіваюся, є розуміння, що нам потрібна тільки перемога. Беззастережна та повна. Ще раз: ПЕ-РЕ-МО-ГА!

Далі більше: ситуація у країні змінилася настільки радикально, що влада почала тверезо дивитися на те, яка економіка нам потрібна. Адже без правильного акумулювання коштів на життєво важливі сектори економіки ми приречені.

Наприклад, Данило Гетьманцев прозрів і прийняв найрадикальніший варіант податкової реформи із запропонованих нами, громадянами. А саме – відмова від ПДВ, НВП, податку на землю тощо і перехід на податок з обороту 2%.

Уточню, це для компаній із оборотом до 10 мільярдів гривень.

Не знаю, хто там дав прочухана Гетманцеву – Арестович із Романенком, Залужний із Резніковим чи сам Зеленський, але це, певно, революційне рішення. І єдино правильне.

А пам'ятаєте ці марення – "податки мають платити всі", "ставки не важливі"? Так от, тепер це у минулому.

Знадобилася лише війна (фактично, 20 діб безжальних бойових дій – прим. ред.), аби здоровий глузд дав паростки у головах начальників української економіки. І навіть пропозиція щодо обмеження зарплат держслужбовцям пройшла!

Звичайно, треба ще дочекатися тексту самого закону. Знаємо ми цього шахрая зі "слуг народу": на словах одне, а у тексті потім усе зовсім інше.

Читайте також:
Кримінал
Для ухилення від сплати обов’язкових платежів, службовці умисно ігнорували зміни щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки
10 січня, 17:22
Опінії
Військові через свої ради мають управляти самі своїми податками
08 січня, 20:09
Життя
Все це передбачається змінами до Податкового кодексу України
03.01.2022, 18:23
Опінії
Зе-команда "слуг неукраїнського народу" взялася регламентувати вітчизняну податкову систему. Готуйтеся, буде боляче!
10.12.2021, 10:33
Кримінал
Вчора СБУ та НАБУ провели низку обшуків по всій Україні
04.11.2021, 12:19