Зе-фіскал Гетманцев живе у паралельному світі, — «Європейська Солідарність»

ПОЛІТИКА
15.09.2021, 12:53
Зе-фіскал Гетманцев живе у паралельному світі, — «Європейська Солідарність»
Фото: Facebook

Під час нещодавнього виступу на телеканалі "ICTV" народний обранець Данило Гетманцев зацитував кривавого диктатора Іосіфа Сталіна.

За словами вітчизняного "суги народу", прихід до влади Зе-команди у 2019 році неабияк покращив життя пересічних українців, які у зв'язку з цим мають збільшити кількість податкових надходжень до бюджету.

Доволі скептично до популістських і нічим не підтверджених заяв фіскала Гетманцева поставилися в опозиційній силі "Європейська Солідарність".

На думку однопартійця Петра Порошенка і колумніста "Останнього Бастіону" Ігоря Артюшенка, вказаний "слуга народу" або живе в якомусь уявному, казковому світі, або цинічно бреше в очі людям.

«На відміну від популіста Гетманцева, притомні українці, які дивилися той прямий етер online, висловили зовсім іншу думку. Майже половина, 47% вважають, що їм стало жити гірше, а ще 31% прямо заперечили Данилу Гетманцеву. Бо насправді, кому і стало жити краще — так це самим "слугам народу" та їх оточенню, які з клоунів перетворилися вже на младоолігархів», — переконаний Ігор Артюшенко.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", убогих українців влада обкладе високими податками, а от багатих "слуг народу" — амністують.

Зе-фіскал Гетманцев живе у паралельному світі, — «Європейська Солідарність»_1
Читайте також:
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21
Опінії
Чинний голова Верховної Ради України не самостійна фігура на політичній арені. Він — слухняний слуга своїх хазяїв із Банкової та... Кремля.
21 березня, 07:11
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22
Полтава
У Котелевському інклюзивно-ресурсному центрі створено сенсорну кімнату і кімнату лікувальної фізкультури. Профінансували проєкт канадійці.
15 лютого, 07:15
Полтава
Голова Полтавської обласної ради не припиняє дивувати краян. Після піар-вояжу до Диканьки вирішено вдарити по росіянах... спортом!
07 лютого, 12:53