Зе-фіскал Гетманцев живе у паралельному світі, — «Європейська Солідарність»

ПОЛІТИКА
15.09.2021, 12:53
Зе-фіскал Гетманцев живе у паралельному світі, — «Європейська Солідарність»
Фото: Facebook

Під час нещодавнього виступу на телеканалі "ICTV" народний обранець Данило Гетманцев зацитував кривавого диктатора Іосіфа Сталіна.

За словами вітчизняного "суги народу", прихід до влади Зе-команди у 2019 році неабияк покращив життя пересічних українців, які у зв'язку з цим мають збільшити кількість податкових надходжень до бюджету.

Доволі скептично до популістських і нічим не підтверджених заяв фіскала Гетманцева поставилися в опозиційній силі "Європейська Солідарність".

На думку однопартійця Петра Порошенка і колумніста "Останнього Бастіону" Ігоря Артюшенка, вказаний "слуга народу" або живе в якомусь уявному, казковому світі, або цинічно бреше в очі людям.

«На відміну від популіста Гетманцева, притомні українці, які дивилися той прямий етер online, висловили зовсім іншу думку. Майже половина, 47% вважають, що їм стало жити гірше, а ще 31% прямо заперечили Данилу Гетманцеву. Бо насправді, кому і стало жити краще — так це самим "слугам народу" та їх оточенню, які з клоунів перетворилися вже на младоолігархів», — переконаний Ігор Артюшенко.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", убогих українців влада обкладе високими податками, а от багатих "слуг народу" — амністують.

Зе-фіскал Гетманцев живе у паралельному світі, — «Європейська Солідарність»_1
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07 вересня, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06 вересня, 20:18
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15 серпня, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13 серпня, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12 серпня, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09 серпня, 12:28