Війну майбутнього тестують на Україні

16.08.2023, 19:06
Війну майбутнього тестують на Україні
Фото: Facebook

Саме наша країна нині є світовим полігоном для технологічного відточення конфліктів майбутнього. На жаль, ціна таких випробувань – зависока.

Один підрозділ з яким, я працюю, минулого тижня знищив кілька танків і БМП ворога. Українські воїни працювали з допомогою дронів-камікадзе і паралельно використовували "скиди".

Точна кількість знищеної живої сили противника, поки що мені невідома. Хочу зазначити, що наш підрозділ аеророзвідки та піхота, з якою вони працюють, – не втратили жодної людини.

Війна дронів і саме тому, нам потрібне тотальне запровадження бойових дронів на фронті. Жодна бойова операція, не може починатися без коригування дронами.

Артилерія працює за допомогою дронів. Штурм із допомогою дронів, евакуація – прикривається дронами.

Нам потрібно постійно десятки тисяч "мавіків" на фронті, сотні тисяч дронів камікадзе – ворог має палати й боятися своєї тіні. Нам не потрібно переважати ворога кількісно, ми маємо знищувати його якісно і берегти життя українських воїнів.

У тилу і на фронті, потрібно готувати групи аеророзвідки, які мають працювати в кожній  бойовій роті. Давно уже настав час відновити аеророзвідку, як окремий рід військ.

Прості громадяни, волонтери, бізнес, чиновники, вся держава – повинні працювати в цьому напрямку разом. Тільки так, ми зупинимо ворога.

Саме головне – потрібно щось робити із корупціонерами. Вони у час війни – держзрадники та карати їх потрібно відповідно.

Автор : Михайло Ухман
Читайте також:
Позиція
А полтавські поліцейські сумлінно захищають не національні інтереси, а інтереси так званих фунтів «Газпрому».
11 липня, 10:38
Опінії
Польща готова закрити небо над Україною: що означає нова безпекова угода?
10 липня, 15:00
Опінії
Неможливо отримати перемогу під керівництвом зрадників. Але, їжаки плакали, кололись, але вперто продовжували займатися коханням.
06 липня, 10:20
Політика
Зеленський визнав себе слабким президентом.
04 липня, 15:00
Війна
Реальні терміни ув’язнення отримують за лайки та репости у соцмережах, тоді як політики можуть обмежитись умовним терміном.
04 липня, 10:13
Опінії
Хакери викрали з урядового порталу цифрових послуг Дія дані 13,5 мільйонів користувачів і розмістили їх для нелегального продажу в мережі
03 липня, 10:05