Війська РФ терміново орґанізують навчання на кордоні з Афґаністаном

СВІТ
20 липня, 08:12
Війська РФ терміново орґанізують навчання на кордоні з Афґаністаном

На тлі остаточного виведення миротворчого континґенту НАТО з Афґаністану Кремль запланував військові навчання у Таджикистані.

Відповідне оголошення оприлюднило провідне російське пропаґандистське видання "ТАСС" із посиланням на командувача Центрального воєнного округу РФ.

У маневрах братимуть участь військовослужбовці 201-ї російської військової бази у Душанбе разом з окремими підрозділами збройних сил Таджикистану та Узбекистану.

«Наш спільні навчання відбудуться з 5 по 10 серпня на полігоні Харб-Майдон за 20 кілометрів від таджицько-афґанського кордону. Головна мета — відпрацювати підготовку до ведення бойових дій злагодженого уґруповання військ проти незаконних збройних формувань, які вдерлися на територію союзної нам держави», — заявив командувач Центрального військового округу генерал-полковник Алєксандр Лапін.

Водночас співробітник міністерства оборони РФ не назвав точну кількість особового складу, залучену до маневрів, і яка саме техніка буде використана армійцями.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", 347 етнічним кирґизам, які днями міґрували з Афґаністану до сусіднього Таджикистану, дозволили осісти на історичній батьківщині.

Читайте також:
Зулейха аль-Шайеб була однією з мільйонів мусульман, по-звірячому вбитих Францією
28 липня, 19:30
Військові отримали поранення різної тяжкості.
26 липня, 14:00
На ворожі обстріли наші захисники відкривали вогонь у відповідь.
25 липня, 09:27
Бойовики активізувалися в районі Водяного та неподалік селища Піски.
22 липня, 18:51
Воїн знаходиться у лікувальному закладі.
21 липня, 19:22