Військові розвідки України та Туреччини домовилися протидіяти агресії РФ

ПОЛІТИКА
06.01.2022, 11:04
Військові розвідки України та Туреччини домовилися протидіяти агресії РФ
Фото: Facebook

Загрози, які продукує Кремль останніми роками, змушують країни Чорноморського регіону гуртуватися й посилювати співпрацю один з одним.

Свідченням цього є узгодження відповідних домовленостей між керівниками військових розвідок України та Туреччини, інформує агенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу ГУР МО.

Так, під час зустрічі генерал-лейтенанта Рафета Далкірана з українським колегою — бригадним генералом Кирилом Будановим — обговорено стан розвитку ситуації з безпекою у світі, Чорноморському регіоні та навколо України.

«Керівники військових розвідок України та Туреччини розглянули поточні та перспективні загрози національній безпеці обох країн, їхні джерела, ризики ескалації та можливі заходи з нейтралізації. Також було досягнуто домовленості щодо поглиблення та активізації співпраці української та турецької воєнних розвідок», — відзвітувала пресслужба ГУР МО.

Водночас не варто забувати, що очільник вітчизняної військової розвідки не перший рік живе в одному домі з громадянином РФ Олександром Гогілашвілі та його дружиною Марією Левченко, котра не має доступу до державних таємниць, але час від часу підслуховує у кабінеті Володимира Зеленського.

Тому виникає питання, чи не буде Буданов розповідати під час вечері з Гогілашвілі та Левченко про напрацьовані з турецьким колегою плани щодо протидії гібридним загрозам, які згодом може використати у своїх цілях Кремль.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Україні відбувається процес конвергенції всіх професій в одну спільну уніфіковану спеціальність – "державний клоун".

Читайте також:
Опінії
На превеликий жаль, світ декларацій, спільних фото і листів крайнього занепокоєння переміг світ рішучих дій. Ми досі платимо кров'ю за волю.
20:31
Опінії
В окопах — раби без прав чи добровольці з гідністю?
вчора, 17:35
Опінії
Прос@равши надбання Майдану, суспільство заплатило кишенею і кров'ю, а не зробивши висновків, цю плату подвоїть.
вчора, 11:11
Політика
Як керівнику Нафтогазу «щастить» в НАБУ
20 червня, 15:00
Опінії
Вона особисто була присутня на зустрічі Мєдвєдєва, Бойка, Медведчука в Москві в 2019 році та працювала на Шарія.
17 червня, 18:24
Політика
Позаконституційний хазяїн віників і тряпок з Банкової будує чергові плани.
15 червня, 17:31