Військові розвідки України та Туреччини домовилися протидіяти агресії РФ

ПОЛІТИКА
06 січня, 11:04
Військові розвідки України та Туреччини домовилися протидіяти агресії РФ
Фото: Facebook

Загрози, які продукує Кремль останніми роками, змушують країни Чорноморського регіону гуртуватися й посилювати співпрацю один з одним.

Свідченням цього є узгодження відповідних домовленостей між керівниками військових розвідок України та Туреччини, інформує агенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу ГУР МО.

Так, під час зустрічі генерал-лейтенанта Рафета Далкірана з українським колегою — бригадним генералом Кирилом Будановим — обговорено стан розвитку ситуації з безпекою у світі, Чорноморському регіоні та навколо України.

«Керівники військових розвідок України та Туреччини розглянули поточні та перспективні загрози національній безпеці обох країн, їхні джерела, ризики ескалації та можливі заходи з нейтралізації. Також було досягнуто домовленості щодо поглиблення та активізації співпраці української та турецької воєнних розвідок», — відзвітувала пресслужба ГУР МО.

Водночас не варто забувати, що очільник вітчизняної військової розвідки не перший рік живе в одному домі з громадянином РФ Олександром Гогілашвілі та його дружиною Марією Левченко, котра не має доступу до державних таємниць, але час від часу підслуховує у кабінеті Володимира Зеленського.

Тому виникає питання, чи не буде Буданов розповідати під час вечері з Гогілашвілі та Левченко про напрацьовані з турецьким колегою плани щодо протидії гібридним загрозам, які згодом може використати у своїх цілях Кремль.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Україні відбувається процес конвергенції всіх професій в одну спільну уніфіковану спеціальність – "державний клоун".

Читайте також:
Виміри
Як керівник ГУНП в Луганській області довів до суїциду трьох підлеглих
вчора, 10:45
Опінії
Владімір Путін і його банда за жодних обставин не натиснуть на червону кнопку, адже їм дуже хочеться жити й відвідувати західні країни.
вчора, 09:12
Опінії
Ви думаєте ЗСУ пробачить вам крадіжку 300 млн доларів?!
15 серпня, 15:55
Новини
Постанова по справі про адмінправопорушення Віктора Борзілова знову з'явилася у реєстрі судових рішень.
12 серпня, 13:55
Економіка
Нардеп Олексій Кучеренко про землетрус у «Нафтогазі»
11 серпня, 11:15
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
10 серпня, 10:10