Військові розвідки України та Туреччини домовилися протидіяти агресії РФ

ПОЛІТИКА
06.01.2022, 11:04
Військові розвідки України та Туреччини домовилися протидіяти агресії РФ
Фото: Facebook

Загрози, які продукує Кремль останніми роками, змушують країни Чорноморського регіону гуртуватися й посилювати співпрацю один з одним.

Свідченням цього є узгодження відповідних домовленостей між керівниками військових розвідок України та Туреччини, інформує агенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу ГУР МО.

Так, під час зустрічі генерал-лейтенанта Рафета Далкірана з українським колегою — бригадним генералом Кирилом Будановим — обговорено стан розвитку ситуації з безпекою у світі, Чорноморському регіоні та навколо України.

«Керівники військових розвідок України та Туреччини розглянули поточні та перспективні загрози національній безпеці обох країн, їхні джерела, ризики ескалації та можливі заходи з нейтралізації. Також було досягнуто домовленості щодо поглиблення та активізації співпраці української та турецької воєнних розвідок», — відзвітувала пресслужба ГУР МО.

Водночас не варто забувати, що очільник вітчизняної військової розвідки не перший рік живе в одному домі з громадянином РФ Олександром Гогілашвілі та його дружиною Марією Левченко, котра не має доступу до державних таємниць, але час від часу підслуховує у кабінеті Володимира Зеленського.

Тому виникає питання, чи не буде Буданов розповідати під час вечері з Гогілашвілі та Левченко про напрацьовані з турецьким колегою плани щодо протидії гібридним загрозам, які згодом може використати у своїх цілях Кремль.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Україні відбувається процес конвергенції всіх професій в одну спільну уніфіковану спеціальність – "державний клоун".

Читайте також:
Світ
Польща купує у США ракети Hellfire
30 травня, 15:45
Опінії
Чому ми отримаємо закупівлі зброї по завищеній ціні з передоплатами і негарантованими поставками зброї ?
30 травня, 11:35
Політика
Заходи санкціонували голова СБУ Баканов і головнокомандувач ЗСУ
30 травня, 09:10
Світ
Поки ресурсна федерація московії просить африканські країни не розповсюджувати на земній орбіті зброю, американці роблять стратегічний крок.
29 травня, 20:12
Політика
Як стверджують у Міністерстві внутрішніх справ Суомі, тамтешні громадяни вважають загрозу агресивної війни більш ймовірною, ніж раніше.
29 травня, 18:55