Військові розвідки України та Туреччини домовилися протидіяти агресії РФ

ПОЛІТИКА
06 січня, 11:04
Військові розвідки України та Туреччини домовилися протидіяти агресії РФ
Фото: Facebook

Загрози, які продукує Кремль останніми роками, змушують країни Чорноморського регіону гуртуватися й посилювати співпрацю один з одним.

Свідченням цього є узгодження відповідних домовленостей між керівниками військових розвідок України та Туреччини, інформує агенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу ГУР МО.

Так, під час зустрічі генерал-лейтенанта Рафета Далкірана з українським колегою — бригадним генералом Кирилом Будановим — обговорено стан розвитку ситуації з безпекою у світі, Чорноморському регіоні та навколо України.

«Керівники військових розвідок України та Туреччини розглянули поточні та перспективні загрози національній безпеці обох країн, їхні джерела, ризики ескалації та можливі заходи з нейтралізації. Також було досягнуто домовленості щодо поглиблення та активізації співпраці української та турецької воєнних розвідок», — відзвітувала пресслужба ГУР МО.

Водночас не варто забувати, що очільник вітчизняної військової розвідки не перший рік живе в одному домі з громадянином РФ Олександром Гогілашвілі та його дружиною Марією Левченко, котра не має доступу до державних таємниць, але час від часу підслуховує у кабінеті Володимира Зеленського.

Тому виникає питання, чи не буде Буданов розповідати під час вечері з Гогілашвілі та Левченко про напрацьовані з турецьким колегою плани щодо протидії гібридним загрозам, які згодом може використати у своїх цілях Кремль.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Україні відбувається процес конвергенції всіх професій в одну спільну уніфіковану спеціальність – "державний клоун".

Читайте також:
У той час як НАТО консолідує зусилля для попередження нападу Росії, президент України ухиляється від публічних заяв
15:25
Хтось в оточенні Президента думає, що може бути «внутрішня правда» і «зовнішня правда»?
вчора, 13:33
Кремлівському "бункерному щуру" слід сім разів подумати, перед тим як один раз повномасштабно нападати на Україну.
21 січня, 11:07
Чехія хоче надати Україні зброю для захисту від можливої повномасштабної агресії, яку планомірно готує Кремль.
20 січня, 14:36
Повідомляється про кібератаку на форум Prozorro Infobox
17 січня, 19:47
Путін зайде так далеко, наскільки йому дозволять.
14 січня, 20:10