Військовий пропонує вилучати паспорти в адептів русского міра та відправляти їх в “абажаємую страну”

ПОЛІТИКА
22.01.2021, 22:39
Військовий пропонує вилучати паспорти в адептів русского міра та відправляти їх в “абажаємую страну”
Фото: Фейсбук

"Навіть свиня розуміє, що не можна гадити там де живеш.”

Військовий Валентин Калина  пропонує відправити всіх прихильників русского міра за Хутір-Михайлівський попередньо відібравши у них паспорти, натомість видавши довідку "любителя Росії".

Про це він написав у себе на сторінці у ФБ.

 Військовий також вважає за необхідне видати всім майбутнім репатріантам кредит на придбання лопати за допомогою якої вони радісно попискуючи приступлять  до створення власного раю в “абажаємой странє”.

“Можна проводити виїзні засідання суду. На центральних площах поселень. В оточенні поліції. З видачею довідок гуртом. Тому що не можна гадити там де живеш. Це розуміє навіть свиня”, - написав Валентин Калина.

Він відзначив, що вже кілька днів поспіль  стрічка у ФБ заповнена "любителями расії":

То якась незрозуміла“блохерка з професіональним виразом обличчя феї з Окружної. То якась професорка з університету Драгоманова.Страшна як термоядерна зима. Та уже традиційні шлюхи з Харківського університету внутрішніх справ.

Військовий пропонує вилучати паспорти в адептів русского міра та відправляти їх в “абажаємую страну”_1

Та сама професорка з університету Драгоманова, що зробила своєрідний камінг-аут, зізнавшись в нетрадиційній любові до країни-окупанта.


 

Читайте також:
Полтава
Дві вживані автівки — карета швидкої допомоги та пожежна машина — обслуговуватимуть громаду. Їх люб'язно передала влада Ґрафенвьорта.
09 квітня, 14:45
Політика
В Осло запланували виділення 100 мільйонів норвезьких крон, зокрема і на ідентифікацію українських громадян. Парламент країни дав згоду.
15 лютого, 21:48
Світ
Одноразову фінансову допомогу для вирішення гуманітарної кризи отримає найбідніша близькосхідна країна, де 11 років триває війна.
17.08.2022, 17:00
Полтава
Медичні препарати як гуманітарну допомогу Збройним Силам України лубенці зібрали у коробки та готові надіслати на фронт.
18.06.2022, 07:54
Полтава
Відбулась зустріч бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» з викладачами Полтавського державного аграрного університету.
16.07.2021, 15:49
Новини
Допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надають підприємці та волонтери.
25.03.2020, 15:00