Вилов на 1 млн грн: у Черкаській області затримали браконьєрів

КРИМІНАЛ
21 квітня, 19:29
Вилов на 1 млн грн: у Черкаській області затримали браконьєрів

Двоє громадян використали мисинові сітки для здобуття великої здобичі. Орудували у межах Національного природного парку «Нижньосульський».

Відповідними кадрами поділилася пресслужба Державної екологічної інспекції Центрального округу, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що під час огляду у браконьєрів виявлено свіжовиловлену рибу видів: лящ — 124 штуки, карась — 1 штука.

На місце події відразу викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції для встановлення обставин вчинення правопорушення. Заборонені знаряддя лову та біоресурси — вилучено; обрахована сума збитків становить 1 156 410 гривень.

«Нагадуємо громадянам, що починаючи від 1 квітня в Україні діє нерестова заборона на вилов риби. Нерест – один з найважливіших періодів розвитку рибних популяцій, від успішності якого залежить якість і майбутня кількість водних біоресурсів у водоймах. Закликаємо бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства», — заявили у Держекоінспекції.

Утім, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», рибінспектори Сумщини займалися браконьєрством. Державні посадовці, які мали боротися із порушниками, займалися незаконним виловом біоресурсів у промислових обсягах.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
В організоване злочинне угруповання входило 6 громадян України. Нині всі вони затримані й перебувають під вартою до остаточного вироку суду.
19:27
Кримінал
Московити пропонували неповнолітній громадянці України підпалити будівлю селищної ради. Таким робом хотіли викликати невдоволення владою.
вчора, 20:33
Кримінал
34-річний мешканець міста Вараш працював за гроші на московитів. Йому було наказано вчинити злочин проти національної безпеки України.
вчора, 12:37
Війна
Мешканців селищ Балабине, Кушугум і Малокатеринівка закликають утриматися від відвідин берегів Дніпра. Там тепер буде вкрай небезпечно.
12 травня, 08:25
Полтава
Для учнів було передбачено гаряче харчування і медичний супровід. Влаштовано підвезення автобусами до місця збору майбутніх захисників.
11 травня, 16:21
Кримінал
Житель Барської громади відсидить 9 років і 6 місяців за незаконну торгівлю небезпечними наркотичними засобами. Вирок суду набув чинності.
11 травня, 10:36