Вінниччина простилася з двома захисниками-нацгвардійцями

ВІЙНА
18.11.2022, 06:45
Вінниччина простилася з двома захисниками-нацгвардійцями

У Шаргородській громаді провели в останню путь двох полеглих у боях на фронті військовослужбовців, борців за волю України.

Такі відомості з Вінницької області оприлюднила у Facebook пресслужба Національної гвардії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що вояки віддали своє життя під час виконання бойових завдань на Сході, боронячи рідну землю від підступного ворога з РФ.

«Капітан Нацгвардії Дмитро Тітюцький і майстер-сержант Нацгвардії Ярослав Бондар героїчно загинули на полі бою, самовіддано захищаючи державний суверенітет, територіальну цілісність України, зберігши вірність Присязі до останнього подиху. Це непоправна втрата та непомірно висока ціна війни для кожного з нас. На превеликий жаль, ворог продовжує забирати життя кращих синів та доньок, мужніх воїнів, патріотів України, біль і сум стискають серце, але побратими продовжують йти вперед, забувши про втому, міцно тримаючи зброю в руках.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким полеглих Героїв! Розділяємо їх біль і горе. Ніколи не пробачимо й не забудемо, розуміючи якою високою є ціна волі та незалежності рідної землі, безпеки кожного українця! Схиляємо голови перед загиблими захисниками України та низько вклоняємось батькам», – повідомили у пресслужбі НГУ.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на війні за волю Україну загинуло вже 16 білоруських воїнів-добровольців.

Вінниччина простилася з двома захисниками-нацгвардійцями_1
Вінниччина простилася з двома захисниками-нацгвардійцями_3
Вінниччина простилася з двома захисниками-нацгвардійцями_5
Читайте також:
Війна
У загиблого Героя лишилася дружина, син та сестра.
07 лютого, 12:45
Війна
Українські захисники відрядили до пекла 41-річного чемпіона Європи з кіокушинкай Сєргєя Увіцкого, який воював на Донбасі у лавах окупантів.
01 лютого, 21:14
Війна
У боях за Бахмут загинув колишній “морський котик” зі США Деніел Свіфт
21 січня, 10:25
Війна
Григорій Цехмістренко загинув уночі 14 січня поблизу Бахмута
18 січня, 09:23
Війна
У грудні йому виповнилося 37 років
17 січня, 17:55
Війна
Окупанти втрачають тисячі солдатів, але не полишають спроби захопити Бахмут
25.12.2022, 18:35