Вирізали серце і тягали за машиною

ВІЙНА
01 серпня, 18:34
Вирізали серце і тягали за машиною

Нашу громадськість недавно сколихнули моторошні відео, де російські окупанти катують українських солдатів.

Багатьом українцям відкрилися очі. Вони почали писати і розповідати про звірства московитів, мовляв, які вони потвори.

Панове, щоби ви розуміли, росіяни знущалися над українськими полоненими солдатами – всі 8 років, починаючи з 2014!

Просто ви вважали, що бої на Донбасі – це не проблема всієї України і жили своїм життям. Тепер от настав час розплати...

Прив'язаний до машини з вирізаним серцем на світлині – Мірошніченко Олексій. Він – боєць батальйону "Донбас" на псевдо "Федір"!

Наш боєць загинув 23 травня 2014 року, у бою з російськими окупантами у селищі Карлівка, Донецької області. Після бою, московські покидьки, прив'язали тіло Олексія до вантажівки, перед тим вирізавши серце і так тягали його цілий день...

Другий випадок – це наші десантники, які поверталися з полону без статевих органів. Московські потвори знущалися над ними, вирізали геніталії, щоби "хо..ли не розмножалися"!

Знущання над українськими воїнами в полоні – це нормальний стан російського агресора. Такий моральний рівень усього їхнього гнилого суспільства.

Журналісти та громадські діячі, які постійно працювали на фронті й допомагали нашій армії, говорили про звірства росіян. Але нас було дуже мало.

Більшість воліла не бачити війни, більшість – дивилася "95 квартал" та інші шоу для недоумків. Про катування наших воїнів, нестачу зброї на фронті – не обговорювали на телеканалах "марафону", людей годували дешевою, проросійською половою.

Розплата настала – 24 лютого 2022 року, коли російські окупанти повномасштабно атакували нашу країну. Який вихід в цій ситуації?

Росія і все російське: мова їхня, армія, московська церква в Україні – мають бути знищенні. Інакше наша боротьба і критичні дописи в соціальних мережах, будуть марними.

Потрібно забути поділ на "порохоботів" і "зелеботів"!

Зараз має бути – єдина українська нація, бо тільки так, ми зможемо здолати російського агресора. Допомагайте нашій армії, нашим волонтерам, адже зараз триває боротьба за нашу країну і майбутнє наших дітей.

(ДЖЕРЕЛО)

Автор : Михайло Ухман
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Урядовці провідних країн виступили зі спільною заявою щодо безпеки цивільних ядерних об’єктів під час збройних конфліктів
22 вересня, 13:55
Війна
Щорічно 21 вересня у світі відзначається Міжнародний день миру, щоб підкреслити безглуздість воєн
21 вересня, 11:15
Війна
Загнані у безвихідь кремлівський бункерний щур і його банда воєнних злочинців підготували кривавий сценарій для українських дітей.
10 вересня, 20:27
Світ
Військово-космічні сили ресурсної федерації московії не обмежують свої терористичні рейди українським повітряним простором.
09 вересня, 20:27
Війна
Вчора на ЗАЕС завезли ще 2 БТР та 6 спеціальних вантажівок.
23 серпня, 14:36
Війна
путін готує ядерний вибух на Запорізькій АЕС
12 серпня, 16:30