Вірменські війська обстріляли азербайджанську автономію Нахічевань

СВІТ
20 липня, 13:08
Вірменські війська обстріляли азербайджанську автономію Нахічевань

Мілітаристсько-реваншистські сили в Єревані не можуть визнати свою поразку у торішній війні за Карабах, тому провокують новий конфлікт.

Про це йдеться на офіційному сайті міністерства оборони Азербайджану у зв'язку з обстрілами Садарацького району Нахічеванської автономної республіки.

У Баку наголошують, що збройні сили Вірменії здійснили сплановану вогневу провокацію з метою викликати симетричну відповідь у свій бік.

«Починаючи з 17:00 19 липня вірменські війська інтенсивно обстрілювали позиції нашої армії, розташовані на прикордонній території Нахічеванської автономії, зі зброї різного калібру. Азербайджанським збройним силам вдалося припинити цю ворожу провокацію. Станом на тепер ситуація у вказаному районі стабільна, оперативні умови знаходяться під контролем наших підрозділів», — прокоментували у пресслужбі міноборони Азербайджану.

У наслідок інциденту один азербайджанський військовослужбовець отримав поранення у ногу; його одразу евакуювали до найближчого медичного закладу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що роки вірменської окупації перетворили квітучу землю Нагірного Карабаху на зруйноване попелище, що потребує негайного відновлення.

Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39