Вірменські війська обстріляли азербайджанську автономію Нахічевань

СВІТ
20.07.2021, 13:08
Вірменські війська обстріляли азербайджанську автономію Нахічевань

Мілітаристсько-реваншистські сили в Єревані не можуть визнати свою поразку у торішній війні за Карабах, тому провокують новий конфлікт.

Про це йдеться на офіційному сайті міністерства оборони Азербайджану у зв'язку з обстрілами Садарацького району Нахічеванської автономної республіки.

У Баку наголошують, що збройні сили Вірменії здійснили сплановану вогневу провокацію з метою викликати симетричну відповідь у свій бік.

«Починаючи з 17:00 19 липня вірменські війська інтенсивно обстрілювали позиції нашої армії, розташовані на прикордонній території Нахічеванської автономії, зі зброї різного калібру. Азербайджанським збройним силам вдалося припинити цю ворожу провокацію. Станом на тепер ситуація у вказаному районі стабільна, оперативні умови знаходяться під контролем наших підрозділів», — прокоментували у пресслужбі міноборони Азербайджану.

У наслідок інциденту один азербайджанський військовослужбовець отримав поранення у ногу; його одразу евакуювали до найближчого медичного закладу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що роки вірменської окупації перетворили квітучу землю Нагірного Карабаху на зруйноване попелище, що потребує негайного відновлення.

Читайте також:
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01 липня, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22 квітня, 16:31
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15 березня, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10 березня, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23 лютого, 17:32
Світ
Представники найчисленнішого тюркськомовного етносу кипчацької групи Республіки Дагестан закликали одноплемінників до єднання.
05 лютого, 17:09