Вірменські війська обстріляли азербайджанську автономію Нахічевань

СВІТ
20 липня, 13:08
Вірменські війська обстріляли азербайджанську автономію Нахічевань

Мілітаристсько-реваншистські сили в Єревані не можуть визнати свою поразку у торішній війні за Карабах, тому провокують новий конфлікт.

Про це йдеться на офіційному сайті міністерства оборони Азербайджану у зв'язку з обстрілами Садарацького району Нахічеванської автономної республіки.

У Баку наголошують, що збройні сили Вірменії здійснили сплановану вогневу провокацію з метою викликати симетричну відповідь у свій бік.

«Починаючи з 17:00 19 липня вірменські війська інтенсивно обстрілювали позиції нашої армії, розташовані на прикордонній території Нахічеванської автономії, зі зброї різного калібру. Азербайджанським збройним силам вдалося припинити цю ворожу провокацію. Станом на тепер ситуація у вказаному районі стабільна, оперативні умови знаходяться під контролем наших підрозділів», — прокоментували у пресслужбі міноборони Азербайджану.

У наслідок інциденту один азербайджанський військовослужбовець отримав поранення у ногу; його одразу евакуювали до найближчого медичного закладу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що роки вірменської окупації перетворили квітучу землю Нагірного Карабаху на зруйноване попелище, що потребує негайного відновлення.

Читайте також:
Роки вірменської окупації перетворили квітучу Карабаську землю на зруйноване попелище, що потребує негайного відновлення.
14 липня, 10:24
"Неблагонадійних" інгушів на високих посадах у правоохоронних органах замінюють на приїжджих етнічних росіян.
13 липня, 11:34
Але нав'язування так званих "цінностей" збоченців триває.
05 липня, 19:06
Керівництво Північноатлантичного альянсу продовжить допомагати Грузії протистояти гібридній російській аґресії, але триматиме на відстані.
03 липня, 14:34
Американські політики взялися переглядати підсумки торішньої 44-денної вірменсько-азербайджанської війни за Нагірний Карабах.
02 липня, 10:37
Найближчі 5-10 років чисельність особового складу Збройних сил Азербайджану буде збільшено у зв'язку зі зростанням населення країни.
28 червня, 10:43