Вірменські війська обстріляли азербайджанську автономію Нахічевань

СВІТ
20.07.2021, 13:08
Вірменські війська обстріляли азербайджанську автономію Нахічевань

Мілітаристсько-реваншистські сили в Єревані не можуть визнати свою поразку у торішній війні за Карабах, тому провокують новий конфлікт.

Про це йдеться на офіційному сайті міністерства оборони Азербайджану у зв'язку з обстрілами Садарацького району Нахічеванської автономної республіки.

У Баку наголошують, що збройні сили Вірменії здійснили сплановану вогневу провокацію з метою викликати симетричну відповідь у свій бік.

«Починаючи з 17:00 19 липня вірменські війська інтенсивно обстрілювали позиції нашої армії, розташовані на прикордонній території Нахічеванської автономії, зі зброї різного калібру. Азербайджанським збройним силам вдалося припинити цю ворожу провокацію. Станом на тепер ситуація у вказаному районі стабільна, оперативні умови знаходяться під контролем наших підрозділів», — прокоментували у пресслужбі міноборони Азербайджану.

У наслідок інциденту один азербайджанський військовослужбовець отримав поранення у ногу; його одразу евакуювали до найближчого медичного закладу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що роки вірменської окупації перетворили квітучу землю Нагірного Карабаху на зруйноване попелище, що потребує негайного відновлення.

Читайте також:
Політика
Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.
08 листопада, 07:45
Політика
Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.
09 жовтня, 09:38
Світ
На околиці гірського селища Еділлі, звільненого від вірменських окупантів, знайдено останки не менш як 25 військовослужбовців Азербайджану.
05 жовтня, 09:12
Світ
Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.
13 вересня, 18:18
Історія
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 16:05
Світ
Загарбаний росіянами бунтівний сепаратистський регіон Сакартвело переходить на товарну номенклатуру Євразійського економічного союзу.
01 вересня, 20:56