Виробник бурбона витримає діжки віскі на земній орбіті

СВІТ
12.06.2023, 20:18
Виробник бурбона витримає діжки віскі на земній орбіті
Фото: Brobible

Уперше в історії людства та спиртової промисловості алкогольний напій опиниться у відкритому космосі заради амбіційного експерименту.

Ініціатором виступила корпорація "Mystic Distillery", чий профіль – виробництво віскі типу бурбон, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "IndyWeek".

Як з'ясувалося, американська компанія зі штату Північна Кароліна офіційно має намір витримати діжки із напоєм у космосі протягом одного року; тобто, всі 365 днів продукт знаходитиметься поза Землею.

Загалом, після повернення з орбіти, у такий спосіб буде виготовлено близько 1500 пляшок бурбона, компанія "Mystic Distillery" днями планує відкрити попередній продаж кожної за ціною у $75 000.

«Покупці нашого віскі, названого "Galaxy" отримають NFT-токен, а депозити зберігатимуться на рахунку. Кошти будуть застраховані доти, заки бурбон не повернеться на Землю для розливу. Також покупці зможуть відстежувати дані космічної місії через програму та відвідати два розкішні заходи з музикою, їжею та напоями світового класу, аби відзначити подію», – зазначає виробник спиртного напою.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нині найдорожчий у світі віскі – "The Macallan Fine & Rare Vintage" 60-річної витримки, розлитий по пляшках у 1926 році .

Виробник бурбона витримає діжки віскі на земній орбіті_1
Читайте також:
Кримінал
«Дивно, але всі ті, хто додає українські прапори у свої профілі, також про це мовчать».
08 вересня, 17:08
Політика
США змінили правила отримання всіх неімміграційних віз.
08 вересня, 09:04
Політика
700 тисяч об'єктів потребуватимуть зміни символіки — Politico.
06 вересня, 11:27
Політика
Ймовірно, екіпаж розстріляного американцями катера складався з двох-трьох цивільних, які пірнали за молюсками.
06 вересня, 08:16
Політика
Другий син президента США став мільярдером після того, як акції його компанії різко зросли.
04 вересня, 21:00