Виробники шоколаду почали зменшувати вагу продукції

ЕКОНОМІКА
04 березня, 14:54
Виробники шоколаду почали зменшувати вагу продукції
Фото: Bloomberg

Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.

Такі відомості із посиланням на низку транснаціональних кондитерських конгломератів виклало видання Bloomberg. Зазначається, що виробники шоколаду натомість можуть збільшити застосування штучних какао-замінників.

Зменшення ваги солодких товарів уже спостерігається у кількох великих концернів. Так, Nestle анонсувала випуск батончиків Aero з ароматом лісового горіха, який важитиме всього 36 грамів, замість попередніх 50.

Своєю чергою, компанія Hershey, яка випускає шоколадки KitKat, оголосила про скорочення використання какао під час виробництва. Більшість подібних товарів, які зараз представлені на ринку, вже на 40-45% складаються із начинки.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як торік ціни на какао рекордно зросли через низькі врожаї у Західній Африці. Саме на цей регіон припадає основна частина світових постачань бобів.

Читайте також:
Економіка
Відчуваєте швидкість нашого руху в ЄС та інвестиційну привабливість?
02 травня, 18:09
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43
Економіка
Знадобилося 12 років, щоби американський техногігант зумів обігнати конкурентів у виробництві. Друге місце на ринку смартфонів за Samsung.
19 січня, 12:31
Економіка
Вартість американського технологічного гіганта на сьогодні становить становила $2 трильйони 903 мільярди. Це справжній світовий рекорд!
14 січня, 07:59
Економіка
Чиновники з політиками заховалися за новий скляний «берлінський мур» і не помічають проблем населення. Криза дедалі поглиблюється.
11 січня, 14:57