Виродки роду людського продовжують викрадати українських дітей

ВІЙНА
02.10.2022, 11:28
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Фото: АрміяInform

Окупанти викрадають та вивозять до рф дітей-сиріт з окупованої Луганщини

Ординські окупанти продовжують викрадати та вивозити до московії дітей-сиріт з окупованої Луганської області, ще 104 дитини готують передати під опіку російським сім’ям.

Про це повідомив у телеграмі голова ОВА Сергій Гайдай.

"Ще 76 дітей-сиріт вивезено до соціально-реабілітаційних центрів для неповнолітніх рф, розташованих у Московській області. Наразі чотири регіони росії мають прийняти їх у складі сімейних груп", - написав Гайдай.

За його словами, загалом ще 104 дитини, які перебувають під наглядом у соціальних установах т.зв. "ЛНР" готуються до передачі під опіку до російських родин.

"Це дозволяє окупантам скоротити прірву поколінь, особливо серед чоловічого населення, яка щоденно зростає, разом із кількістю загиблих військових. Що буде з цим питанням у так званій "ЛНР" росіянам байдуже - розуміють, що в Луганській області вони тимчасово", - наголосив Гайдай.

Читайте також:
Кримінал
У "кращих" традиціях сталінської диктатури путінський режим довів свою кровожерливу українофобію, переплюнувши антисемітизм гітлерівців.
31 травня, 18:24
Кримінал
Російські загарбники виставили на показ у Криму тимчасово привласнені ними пам'ятки української культурної спадщини.
24 травня, 20:11
Кримінал
На тимчасово непідконтрольних Україні теренах Запорізької області загарбники із РФ поновили масштабні вивезення зернових культур.
17 травня, 19:32
Війна
Російські окупанти продовжують здійснювати геноцид українського народу, нині встановлено попередню кількість убитих співвітчизників.
15 травня, 21:58
Війна
Цілеспрямована кремлівська стратегія з геноциду і заміщення українців чужинцями красномовно втілилася у життя у Донецькій області.
14 травня, 16:42