Виродки роду людського продовжують викрадати українських дітей

ВІЙНА
02.10.2022, 11:28
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Фото: АрміяInform

Окупанти викрадають та вивозять до рф дітей-сиріт з окупованої Луганщини

Ординські окупанти продовжують викрадати та вивозити до московії дітей-сиріт з окупованої Луганської області, ще 104 дитини готують передати під опіку російським сім’ям.

Про це повідомив у телеграмі голова ОВА Сергій Гайдай.

"Ще 76 дітей-сиріт вивезено до соціально-реабілітаційних центрів для неповнолітніх рф, розташованих у Московській області. Наразі чотири регіони росії мають прийняти їх у складі сімейних груп", - написав Гайдай.

За його словами, загалом ще 104 дитини, які перебувають під наглядом у соціальних установах т.зв. "ЛНР" готуються до передачі під опіку до російських родин.

"Це дозволяє окупантам скоротити прірву поколінь, особливо серед чоловічого населення, яка щоденно зростає, разом із кількістю загиблих військових. Що буде з цим питанням у так званій "ЛНР" росіянам байдуже - розуміють, що в Луганській області вони тимчасово", - наголосив Гайдай.

Читайте також:
Світ
Терористи із лав ЦАХАЛ виконують злочинні накази свого командування. Етнічна зачистка густонаселеної смуги Ґази має бути засуджена світом.
04 квітня, 12:35
Війна
Серед підписантів — європейські країни, а також США, Велика Британія, Австралія та Японія.
03 квітня, 10:57
Війна
Вона закликала вбивати українських дітей
01 квітня, 15:06
Війна
Вони сприяли депортації до московії 15 українських дітей
30 березня, 08:44
Кримінал
На другий рік окупації ворог розпочав масове привласнення чужого майна у курортних містечках українського Приазов'я. Наслідує більшовиків.
24 березня, 19:02
Кримінал
Відомий неонацист і воєнний злочинець із РФ нині перебуває у в'язниці міста Вантаа. Однак його можуть випустити, якщо не доведуть вину.
20 березня, 19:15