Вирок суду, який сколихнув Україну

КНИГИ
20 листопада, 18:53

Безпрецедентний прояв гуманізму від каральної інстанції...

Традиційно у нашому суспільстві поширена думка, що судова система виконує виключно каральну функцію, а її вироки — це суцільні обмеження та позбавлення волі. Інтернет сповнено історіями про багаторічні ув’язнення та не завжди зрозумілі ухвали, які здебільшого руйнують життя людей.

Саме тому викликає приємне здивування інформація, щодо вироку, який нещодавно було винесено молодим крадіям в Одесі. Суддя Малиновського районного суду Олександр Гарський призначив двом злодюжкам випробувальний термін з читанням класичної літератури, а саме творів Марка Твена, Джека Лондона та Тараса Шевченка.

У цьому плані доленосне рішення Олександра Гарського можна порівняти з педагогічними прийомами Антона Макаренка, який допоміг у соціалізації понад 3000 безпритульних дітей. У попередній публікації ми вже наголошували на тому, що спадщина видатного педагога актуальна і до нині. Як виявляється, у наш час також є люди, які дійсно переймаються долею інших та ставляться до своєї роботи не як ремісники, а як творчі особистості.

Не приховуючи свого подиву та захоплення від судового рішення Олександра Гарського, ми вийшли на відео зв’язок та дізналися, чому були обрані самі ці автори, що надихнуло на ідею такого вироку та які нестандартні рішення можна очікувати у майбутньому.

Подробиці в сюжеті — приємного перегляду!

вибір редакції
Читайте також:
Кінематична реплікація ніколи раніше не спостерігалася серед живих істот
вчора, 12:38
Світло-жовтий розчин твердих смоляних кислот у суміші терпенів, відомий у народі як живиця, – є недооціненим лікувальним засобом.
18 листопада, 13:22
«Україна має право на імперію!»
вчора, 12:03
Її автор Владислав Мирончук – учасник бойових дій, подій в Білорусі 1996 року,політв’язень
29 листопада, 17:12
Світоглядний текст інтелектуала країни Сонця, що сходить, під назвою "Бусідо. Душа Японії" переклали та видали українською мовою.
26 жовтня, 13:49
Непростій та водночас захопливій біографії Олександра Музичка присвячена книга, яку презентували полтавцям.
15 жовтня, 20:14