Вирок суду, який сколихнув Україну

КНИГИ
20.11.2021, 18:53

Безпрецедентний прояв гуманізму від каральної інстанції...

Традиційно у нашому суспільстві поширена думка, що судова система виконує виключно каральну функцію, а її вироки — це суцільні обмеження та позбавлення волі. Інтернет сповнено історіями про багаторічні ув’язнення та не завжди зрозумілі ухвали, які здебільшого руйнують життя людей.

Саме тому викликає приємне здивування інформація, щодо вироку, який нещодавно було винесено молодим крадіям в Одесі. Суддя Малиновського районного суду Олександр Гарський призначив двом злодюжкам випробувальний термін з читанням класичної літератури, а саме творів Марка Твена, Джека Лондона та Тараса Шевченка.

У цьому плані доленосне рішення Олександра Гарського можна порівняти з педагогічними прийомами Антона Макаренка, який допоміг у соціалізації понад 3000 безпритульних дітей. У попередній публікації ми вже наголошували на тому, що спадщина видатного педагога актуальна і до нині. Як виявляється, у наш час також є люди, які дійсно переймаються долею інших та ставляться до своєї роботи не як ремісники, а як творчі особистості.

Не приховуючи свого подиву та захоплення від судового рішення Олександра Гарського, ми вийшли на відео зв’язок та дізналися, чому були обрані самі ці автори, що надихнуло на ідею такого вироку та які нестандартні рішення можна очікувати у майбутньому.

Подробиці в сюжеті — приємного перегляду!

Читайте також:
Життя
Собака, який став справжнім живим талісманом, продовжує нести щоденну варту і виявляти вибухові пристрої у Чернігові.
19 березня, 21:33
Життя
Повчальна історія про кошики для покупок у крамниці від добродушного мешканця країни Сонця, що сходить, журналіста Тецуя Като.
12 березня, 17:16
Життя
В одній пляшці шампанського аж 10 мільйонів бульбашок.
30 січня, 15:07
Життя
Щорічно 11 січня в Японії відзначають День собак на честь знаменитого на весь світ пса Хатіко, увічненого у літературі та кіно.
12 січня, 10:35
Життя
Кінематична реплікація ніколи раніше не спостерігалася серед живих істот
03.12.2021, 12:38
Життя
Світло-жовтий розчин твердих смоляних кислот у суміші терпенів, відомий у народі як живиця, – є недооціненим лікувальним засобом.
18.11.2021, 13:22