Вищий антикорупційний суд “взявся” за суддів

КРИМІНАЛ
19 лютого, 14:46
Вищий антикорупційний суд “взявся” за суддів
Фото: Конкурент

За ґратами опиняться судді з Черкащини та Одеси.

Сьогодні, 19 лютого, Вищий антикорупційний суд оголосив обвинувальний вирок колишньому судді Апеляційного суду Черкаської області, викритому детективами НАБУ влітку 2018 року на одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. 

В рамках судового слідства прокурорами САП доведено, що суддя отримав 30 тис. гривень неправомірної вигоди за вплив на суддів одного з районних судів тієї ж області для прийняття ними певних рішень у справах про адміністративні правопорушення.

Судді ВАКС, зваживши на достатність доказів у справі, визнали екссуддю винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом).

Нагадаємо, вироком суду першої інстанції його засуджено до 2 років позбавлення волі.

А днем раніше апеляція ВАКС залишила силі вирок, яким суддю господарського суду Одещини засуджено до 9 років позбавлення волі.

Його визнано винним у вимаганні та одержанні 570 тисяч гривень неправомірної вигоди. Окрім того, у нього повністю конфіскують все його майно, зокрема, земельні ділянки в елітному районі Одеси.

Читайте також:
Народні депутати відхилили один із пунктів закону №2695, яким передбачалося проведення правоохоронцями "профілактичних зупинок" транспорту.
20 лютого, 20:53
Народні обранці посилили захист журналістів від застосування погроз чи насильства у зв'язку зі здійсненням професійної діяльності.
04 лютого, 10:37
“Знайомтеся, — це екссуддя Господарського суду Івано-Франківської області Юрій Грица”.
25 січня, 14:29