Висока вартість проїзду не посприяла збільшенню кількості водіїв у Кременчуці

ПОЛТАВА
23 серпня, 11:13
Висока вартість проїзду не посприяла збільшенню кількості водіїв у Кременчуці
Фото: 05366

Кременчуцькі чиновники постали перед складною проблемою: необхідно як найшвидше подвоїти чисельність водіїв комунального транспорту.

Про це йшлося на черговому засіданні виконавчого комітету орґану місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як наголосив присутній начальник управління транспорту Руслан Івашина, з вересня у Кременчуці очікується збільшення пасажирів на 20%, перевезення яких може бути утруднено.

«Задля уникнення потенційних складнощів, робиться все можливе, щоби транспорт, який зараз знаходиться на ремонті, вийшов на лінії з початком вересня. Однак проблема на сьогодні не в техніці, а у відсутності водіїв. На жаль, їх не вистає катастрофічно», — прокоментував ситуацію Руслан Івашина.

За його словами, вже цієї осені заплановано кількісно збільшити на маршрутах не тільки комунальні автобуси та тролейбуси, але й великогабаритний транспорт приватних перевізників, які співпрацюють із Кременчуцькою міською радою.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що для маломобільних жителів Нових Санжарів днями запрацювала нова послуга — "Соціальне таксі".

Читайте також:
Центр і Медичне містечко Кременчука нарешті з'єднали з віддаленим густонаселеним мікрорайоном Молодіжний.
06 грудня, 11:46
Натомість в Україні вітчизняний автопром, зокрема Запорізький автозавод, випускає з конвеєра копії російських корит на колесах.
13 листопада, 14:54
Тролейбус із функцією автономного ходу випробували на кременчуцьких вулицях; невдовзі він і йому подібні возитимуть пасажирів.
05 листопада, 12:57
Фанати кіновсесвіту Джорджа Лукаса із захватом спостерігають за появою Jetson One.
03 листопада, 14:31
Новосанжарський територіальний центр соціального обслуговування займатиметься перевезенням маломобільних громадян.
20 серпня, 13:03
Глобинська громада таки поповнилася двома шкільними автобусами вітчизняної марки "Атаман" для перевезення дітей і педаґоґів.
09 серпня, 10:54