Висока вартість проїзду не посприяла збільшенню кількості водіїв у Кременчуці

ПОЛТАВА
23.08.2021, 11:13
Висока вартість проїзду не посприяла збільшенню кількості водіїв у Кременчуці
Фото: 05366

Кременчуцькі чиновники постали перед складною проблемою: необхідно як найшвидше подвоїти чисельність водіїв комунального транспорту.

Про це йшлося на черговому засіданні виконавчого комітету орґану місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як наголосив присутній начальник управління транспорту Руслан Івашина, з вересня у Кременчуці очікується збільшення пасажирів на 20%, перевезення яких може бути утруднено.

«Задля уникнення потенційних складнощів, робиться все можливе, щоби транспорт, який зараз знаходиться на ремонті, вийшов на лінії з початком вересня. Однак проблема на сьогодні не в техніці, а у відсутності водіїв. На жаль, їх не вистає катастрофічно», — прокоментував ситуацію Руслан Івашина.

За його словами, вже цієї осені заплановано кількісно збільшити на маршрутах не тільки комунальні автобуси та тролейбуси, але й великогабаритний транспорт приватних перевізників, які співпрацюють із Кременчуцькою міською радою.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що для маломобільних жителів Нових Санжарів днями запрацювала нова послуга — "Соціальне таксі".

Читайте також:
Полтава
Депутати дозволили чиновникам з'єднати лікарню №1 із мікрорайоном Молодіжним. Скоро розпочнуться роботи з подовження тролейбусної лінії.
02 червня, 12:06
Економіка
Комуністичний режим під проводом товариша Сі Цзіньпіна кидає виклик не тільки японцям і південнокорейцям, а й європейцям. Буде гаряче!
23 квітня, 19:53
Світ
У Північній Америці створено перший і дотепер єдиний транснаціональний залізничний консорціум, який пануватиме на далекому континенті.
19.04.2023, 19:14
Економіка
Через запроваджені Кремлем обмеження польотів з 24 лютого весь потік пасажирських перевезень припав на слабку інфраструктуру "РЖД".
16.07.2022, 17:01
Економіка
З часу  остаточної деблокади вперше до Чернігова з Києва вирушив повноцінний пасажирський потяг.
21.04.2022, 18:51
Полтава
Жителі 5 сіл Біленченківського і Сарського старостинських округів Полтавщини нарешті мають змогу без пересадок дістатися Гадяча.
08.02.2022, 11:08