Вітчизняні аграрії працюють у збиток, їм немає за що купити землю, — нардеп Івченко

ЕКОНОМІКА
13 квітня, 11:34
Вітчизняні аграрії працюють у збиток, їм немає за що купити землю, — нардеп Івченко

Щорічна весняна посівна тісно пов'язана з великими витратами: перед початком обробки землі, аграрії заставляють своє майно у банках.

Про це в інтерв'ю виданню "УНН" заявив народний обранець і член профільного комітету Верховної Ради Вадим Івченко.

За його словами, селяни, які живуть із землі від врожаю до врожаю, не мають необхідних фінансів і можливостей, аби взяти кредити для скупки угідь після відкриття ринку у липні поточного року.

«Взявши гроші під посівну, більшість фермерських господарств напередодні старту продажу землі знаходяться в дуже хитких і невизначених умовах. Фермери, коли прийдуть брати гроші під ринок землі, їм треба буде давати додаткові застави. І це вдарить по дрібних і середніх фермерах, тому що їх майно вже в постійних заставах, коли вони постійно беруть оборотні гроші в банку під посівну», — зазначив Вадим Івченко.

Народний депутат додає, що земля повинна слугувати тим людям, які поїдуть у конкретне село, будуть працювати й створювати там нові робочі місця.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що після запуску в Україні ​ринку землі 1 гектар угідь сільськогосподарського призначення коштуватиме не менш як 1000-2000 доларів США.

Читайте також:
Майже 5000 офіційних земельних договорів посвідчили нотаріуси Полтавщини, Сумщини та Чернігівщини.
22 жовтня, 06:59
У Полтавській області продали 5542,6 гектара землі
10 жовтня, 16:20
Після відкриття вітчизняного ринку землі, угіддя в Україні стають на вагу золота: ціна зростає, а кількість зменшується.
05 жовтня, 13:11
Регіон на третьому місці в країні за кількістю проданої землі та на першому місці за кількістю земельних угод
12 вересня, 19:27
Найбільша площа проданих земель – на Полтавщині. У Полтавській області зареєстрували 539 угод купівлі –продажу земельних ділянок.
09 серпня, 17:15
До вашої уваги, шановні читачі, пропонується покрокова інструкція.
09 липня, 06:59