Вітренко відбився від рук, Зеленський у гніві

ПОЛІТИКА
20.12.2021, 10:03
Вітренко відбився від рук, Зеленський у гніві
Фото: bastion.tv

Офіс Зеленського невдоволений гучними заявами очільника НАК "Нафтогаз України" на телеканалі олігарха Ігоря Коломойського.

Про це повідомив вітчизняний анонімний Telegram-канал, посилаючися на власні джерела в оточенні "президента Голобородька".

Зазначається, що Володимир Зеленський і Андрій Єрмак влаштували на Банковій "рознос" Юрію Вітренку, оскільки той ризикнув озвучити жорсткий енергетичний сценарій для українців.

Зе-"ґарант" і його "віцепрезидент" звикли замовчувати всі кризові явища, особливо ті, котрі самі заготували для нас із вами під приводом "реформ", тоді як голова "Нафтогазу" виявився прагматичнішим і спробував застрахуватися напередодні січнево-лютневого піке на тлі зростання газових тарифів.

Тепер до кінця поточного року у команді Зеленського будуть всіляко намагатися запускати у лояльних до влади ЗМІ позитивні новини з енергетичної тематики, щоби не допустити соціального вибуху серед українців.

У разі, якщо "найвеличнішому лідору світу" і його "слугам неукраїнського народу" не вдасться втримати ситуацію під контролем, вони мають альтернативний сценарій у стилі попередників – звинуватити у всіх гріхах олігархів і Кремль, який от-от нападе.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у новому році громадянам України доведеться платити по 40 тисяч гривень за 1000 м³ блакитного палива.

Читайте також:
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26 березня, 17:32
Політика
Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.
28 січня, 06:51
Економіка
3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.
07 січня, 12:00
Політика
"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.
27.12.2021, 13:57
Економіка
На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.
25.12.2021, 09:18