Влада Гадяча розщедрилася: фронтовики отримають грошову допомогу

ПОЛТАВА
02 червня, 16:39
Влада Гадяча розщедрилася: фронтовики отримають грошову допомогу

Військовослужбовці Сил оборони України та їхні родини зможуть витратити кошти на реабілітацію. Депутати з чиновниками дали «зелене світло».

Відповідне рішення ухвалили напередодні під час чергового засідання органу місцевого самоврядування Гадяча. Зазначається, що стала фінансова підтримка воїнів-земляків, — у пріоритеті для влади громади.

Так, для задоволення нагальних потреб 17 мобілізованих, 3 поранених і 3 фронтовиків, які перебувають на лікуванні, із бюджету виділено 161 тисячу гривень. Кожен із них (включно із сім'ями) отримає на руки по 5 тисяч гривень.

Водночас 5 дітей військовослужбовців забезпечено безоплатним харчуванням. Окремо депутати Гадяцької міської ради ухвалили рішення про надання матеріальної допомоги 24 мешканцям громади, які опинились у складних життєвих обставинах.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла про те, як Чутівська громада виділила півмільйона гривень на потреби Збройних Сил України. Кожен, хто хоче уникнути російської окупації, мусить допомагати захисникам.

Читайте також:
Полтава
Обрані громадою особи втратили свою політичну суб'єктність. Тепер долю Диканьки вирішують виключно власники олігархічного проєкту «Довіра».
вчора, 12:38
Полтава
Мова про не цільове використання мешканцями питної води. Особливо зараз, під час постійних проблем з електропостачанням на тлі спеки.
14 липня, 16:12
Полтава
Божевілля та відчай шириться Полтавщиною. Слідом за Гадячем, Зіньковом і Диканькою активізувалися українофоби у Нових  Санжарах.
14 липня, 08:09
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
У Пирятинській лікарні на базі приймального відділення запрацював новий рентген. Влада у звичній манері приписала всі заслуги виключно собі.
05 липня, 14:56
Полтава
Родини воїнів, які віддали своє життя за кожного із нас, на урочисте відкриття Алеї Героїв не запросили. Це був закритий захід для обраних.
02 липня, 20:39