Півмільйона гривень на потреби ЗСУ виділила Чутівська громада

ПОЛТАВА
27 травня, 06:01
Півмільйона гривень на потреби ЗСУ виділила Чутівська громада

Всебічна підтримка фронтовиків — обов'язок тилу. Кожен, хто хоче уникнути російської окупації, мусить допомагати нашим захисникам.

Про це йшлося під час чергової сесії органу місцевого самоврядування Чутівської громади. Як повідомила пресслужба селищної ради, присутні у залі депутати погодили виділення майже 500 тисяч гривень для Сил оборони України.

Зазначається, що було затверджено звіт про виконання та внесення змін до показників бюджету за 3 місяці 2024 року. Обранці дослухалися голосу жителів Чутівської громади, вирішивши спрямувати на поточні потреби армії півмільйона гривень.

«Зараз, коли триває жорстока битва з ворогом, воїни мають бути обов'язково підтримані земляками. Вони — наша гордість, наша віра у добро і правду, наша сила для подальшого протистояння, наша наснага, аби ніколи й ні за яких умов не здатися. Тому допомагаємо їм», — заявили в органі місцевого самоврядування.

Натомість медіаагенція «Останній Бастіон» звертає увагу читачів на те, що наші захисники після повернення з передової потребують не просто підтримки, але комплексної допомоги. Зокрема, це стосується стану здоров'я.

Читайте також:
Економіка
На відміну від Москви, яка насичується грошвою завдяки продажу загарбаних у чужих народів надр, Києву не пощастило. Економіка стагнує.
вчора, 19:24
Економіка
Зе-команда в очікуванні стрибка інфляції. Навіть західні кредитори визнають, що «слуги неукраїнського народу» гірше за комуністів.
08 травня, 07:10
Економіка
Тепер компанія хоче цей факт приховати через суд.
25.10.2023, 09:34
Політика
Бізнес-партнер Єрмака, Кирило Тимошенко, Олександр Ткаченко... Державну підтримку можливо отримати тільки «по блату».
24.10.2023, 08:25
Економіка
Події тижня, що минає, змусили Вашинґтон посилити фінансову підтримку Києва. Президент США запросить у Конґресу рекордні $100 мільярдів.
07.10.2023, 22:54
Політика
Що чи кого треба обляпати червоною фарбою у Полтаві, аби місцеві депутати спрямували бюджетні кошти на поміч нашим фронтовикам?
20.07.2023, 18:45