Влада Гельсинкі не підтримала бойкот продукції «Mondelēz»

ЕКОНОМІКА
21.06.2023, 21:21
Влада Гельсинкі не підтримала бойкот продукції «Mondelēz»
Фото: YLE

На відміну від Стокгольма, адміністрація столиці Фінляндії вважає недоцільним обмежувати торгівлю солодощів відомої корпорації.

Про це у розмові з журналістами видання "Yle" повідомила директор зі зв'язків із громадськістю муніципальної ради Гельсинкі пані Лійса Ківеля, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, демократичне фінляндське законодавство не дозволяє утискати права виробників, особливо тих, які сплачують податки та дають роботу жителям країни тисячі озер.

«Саме тому у нас немає планів щодо подібних бойкотів проти будь-яких компаній. Шоколадний бренд "Marabou" та інша продукція фірми "Mondelēz" продовжить перебувати на полицях», – зазначила Лійса Ківеля.

Натомість Швеція, Данія та Норвеґія навпаки оголосили про бойкот, посилаючися на рішення Національного агентства України з питань запобігання корупції щодо внесення виробника снеків до переліку спонсорів тероризму.

Однак медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що компанія "Mondelēz" вирішила залишитися на Росії, попри протести її співробітників в інших країнах.

Читайте також:
Політика
Російський проєкт Arctic LNG 2 скоротив видобуток на газових родовищах майже до нуля через західні санкції на експорт.
12 листопада, 15:36
Економіка
Ельвіра Набіулліна — один із найбільш технічних наших ворогів. Вона вмілий управлінець, завдяки якій економіка РФ досі у чималому плюсі.
06 листопада, 07:10
Політика
Муса Бажаєв залишався власником курорту Forte Village на Сардинії навіть через два місяці після запровадження санкцій.
23 жовтня, 15:35
Політика
У січні-вересні 2024 року Індія закупила 6,1 млн т енергетичного вугілля, що на 26% менше, ніж за аналогічний період 2023 року.
15 жовтня, 15:35
Економіка
Московська біржа найближчим часом вийде із складу акціонерів Казахстанської фондової біржі (KASE).
11 жовтня, 17:15
Економіка
Чиновники у Брюсселі сперечаються щодо подальшої долі «блакитного палива» країни-загарбника. Європа спробує зіскочити з газової голки.
02 жовтня, 12:38