Влада КНР взялася за «розкуркулення» уярмлених уйґурів

СВІТ
29 вересня, 13:22
Влада КНР взялася за «розкуркулення» уярмлених уйґурів
Фото: Facebook

У комуністичному Китаї розпочали примусовий продаж домівок, майна та підприємств репресованих уйґурів через платформи "Alibaba".

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив керівник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

За його словами, зібрані міжнародними правозахисниками докази свідчать, що тоталітарний режим КНР прямо зараз втілює найжахливіші сталінські методики геноциду; навіть за Мао Цзедуна такого не спостерігалося.

«Йдеться про примусове вилучення і продаж майна уйґурів, що проходять за сфабрикованими комуністичною диктатурою справам перед відправленням до таборів смерті. (Нагадаю, що наразі у концтаборах перебуває близько 2 мільйонів корінних жителів Східного Туркестану!). Комуністична партія Китаю використовує "судову" платформу на основі "TaoBao", яка входить до "Alibaba Group" (власниці "AliExpress", яким масово користуються українці). На продаж виставляються об'єкти нерухомості, у яких проживали знищені цілі сім'ї уйґурів, а також частки уйґурів у компаніях», – зазначив Артур Харитонов.

Він наголошує, процедури такого новітнього "розкуркулення" відбуваються у повній таємничості від зовнішнього світу, матеріали про рішення суду не додаються у реєстр судових рішень, а до "Alibaba" накази про вилучення і продаж майна уйґурів надходить у позаправовій, потаємній формі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що минулого тижня Олена Зеленська відкрила пропагандистський комуністичний кінофестиваль у Пекіні.

вибір редакції
Читайте також:
Загиблі від голоду, схудлі до кісток, матір з дитиною підіймаються угору до Бога.
28 листопада, 10:09
Ініціатива належить найбільш відомому досліднику Голодомору 32-33 років Джеймсу Мейсу.
26 листопада, 16:40
Це трапилося з нашими прадідами та прабабусями.
24 листопада, 17:05
Поміж героїв цього фільму є і жителі Полтавщини.
23 листопада, 17:54
Українська держава протиприродно намагається не підіймати проблему масового знищення українців.
22 листопада, 09:51
Рідкісні та неоціненні фотографії Олександра Вінербергера є одними з небагатьох візуальних свідчень Голодомору.
21 листопада, 17:01