Влада Миргорода слідом за Черкасами послабила карантин

ПОЛТАВА
09 травня, 11:19
Влада Миргорода слідом за Черкасами послабила карантин

Поточна санітарно-епідеміологічна ситуація дозволяє відновити нормальну підприємницьку та громадську діяльність на території міста.

Відповідне рішення було прийнято 8 травня на засіданні спеціальної комісії Миргородської міської ради з питань запобігання поширенню коронавірусу.

Перш за все дозволено проведення індивідуальних тренувальних занять за наявності засобів захисту (масок і/або респіраторів) та роботу підприємств торговельно-побутового обслуговування населення.

Крім того, міська влада поновила діяльність центрів надання стоматологічної допомоги, театрів, музеїв й історико-культурних заповідників за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.

Окремий пункт стосується роботи засобів масової інформації.

Журналістам та іншим медіа працівниками за наявності маски чи респіратора дозволили здійснювати відеозйомку і запис інтерв'ю на відстані не менш ніж 1,5 метра безпосередньо на вулицях Миргорода, у приміщеннях підприємств, установ, організацій, органів державної влади тощо.

Читайте також:
Зростання рівня захворюваності на коронавірус не сумісне з роботою дискотек, нічних клубів і закладів громадського харчування у Кременчуці.
12 вересня, 14:51
На акцію протесту зібралися близько 150 осіб.
09 вересня, 14:51
Разом з тим до послаблення карантину не готові Київ та ще 16 областей.
03 вересня, 16:02
В області заборонені концерти, дискотеки й робота нічних клубів.
31 серпня, 18:38
Обмеження і зонування територій за кольорами буде діяти як мінімум до 1 листопада
26 серпня, 16:30
Недалекоглядна політика команди Зеленського щодо поборення COVID-19 погіршує епідеміологічну ситуацію в країні.
23 серпня, 15:34