Влада ПАР закриває посольство терористичної держави Ізраїль

ПОЛІТИКА
22.11.2023, 10:57
Влада ПАР закриває посольство терористичної держави Ізраїль
Фото: SABC News

Сіоністському режиму Біньяміна Нетаньягу вказали на вихід. Південноафриканський парламент узаконив закриття ізраїльського посольства.

За відповідну резолюцію проголосували 258 народних депутатів, тоді як проти — лише 91. Про це безпосередньо з сесійної зали парламенту ПАР повідомив місцевий державний телерадіомовник SABC News.

Ініціатором закриття амбасади держаного утворення Ізраїль у Кейптауні виступив відомий своєю крайньолівою риторикою політик Джуліус Малема. Він прирівняв геноцид палестинців до режиму апартеїду, який існував у ПАР упродовж 1945-1990 років.

Ухвалений конституційною більшістю голосів документ закликає уряд країни невідкладно закрити ізраїльське посольство доти, доки Ізраїль не погодиться на припинення вогню та не розпочне мирних переговорів. Також у тексті наголошується, що «палестинці постраждали від цілеспрямованого ізраїльського апартеїду».

Окремо парламентарі закликали президента і міністра закордонних справ ПАР відкликати всіх дипломатів з Ізраїлю та припинити будь-які контакти, навіть торгові й гуманітарні, з Тель-Авівом. Своєю чергою, голова держави Сиріл Рамафоса назвав ізраїльську операцію у секторі Ґаза «геноцидом», якому не місце у теперішньому світі.

А проте, як уже сповіщав «Останній Бастіон», в Алжирі та Туреччині депутати закликали ввести війська у Ґазу. Парламентарі обох країн переконані, що таким чином вдасться створити безпечну зону на суходолі та коридор безпеки на морі.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Чим довше триває російська агресія, тим гострішими стають внутрішні проблеми всередині ЄС. Вихід тільки один: усіляко допомагати Україні!
26 лютого, 14:54
Політика
Потужна послиця «найвеличнішого лідора сучасності», за версією Андрія Єрмака, претендує на орден. Зе-влада віддячить за дипломатичні потуги.
25 лютого, 20:53
Політика
Найбільші економіки світу вкотре закликали росію «повністю» та «беззастережно вивести війська» з України. Обуренню G7 немає меж.
23 лютого, 21:32
Політика
Ресурсна федерація московії першою напала на Україну, тож мусить цілком і повністю відповісти за скоєне. Ми людьми та землями не торгуємо!
28 січня, 18:01
Світ
Авторитарний режим Ільгама Алієва підтримує політику єдиного Китаю. Острівна держава зі столицею у Тайбеї має скоритися КНР.
14 січня, 18:08
Світ
Проросійська маріонетка з Каракасу вирішила утриматися від бойових дій проти сусідньої Ґаяни. Вочевидь, спрацювала «м'яка сила» Вашинґтона.
15.12.2023, 19:15