Влада ПАР закриває посольство терористичної держави Ізраїль

ПОЛІТИКА
22.11.2023, 10:57
Влада ПАР закриває посольство терористичної держави Ізраїль
Фото: SABC News

Сіоністському режиму Біньяміна Нетаньягу вказали на вихід. Південноафриканський парламент узаконив закриття ізраїльського посольства.

За відповідну резолюцію проголосували 258 народних депутатів, тоді як проти — лише 91. Про це безпосередньо з сесійної зали парламенту ПАР повідомив місцевий державний телерадіомовник SABC News.

Ініціатором закриття амбасади держаного утворення Ізраїль у Кейптауні виступив відомий своєю крайньолівою риторикою політик Джуліус Малема. Він прирівняв геноцид палестинців до режиму апартеїду, який існував у ПАР упродовж 1945-1990 років.

Ухвалений конституційною більшістю голосів документ закликає уряд країни невідкладно закрити ізраїльське посольство доти, доки Ізраїль не погодиться на припинення вогню та не розпочне мирних переговорів. Також у тексті наголошується, що «палестинці постраждали від цілеспрямованого ізраїльського апартеїду».

Окремо парламентарі закликали президента і міністра закордонних справ ПАР відкликати всіх дипломатів з Ізраїлю та припинити будь-які контакти, навіть торгові й гуманітарні, з Тель-Авівом. Своєю чергою, голова держави Сиріл Рамафоса назвав ізраїльську операцію у секторі Ґаза «геноцидом», якому не місце у теперішньому світі.

А проте, як уже сповіщав «Останній Бастіон», в Алжирі та Туреччині депутати закликали ввести війська у Ґазу. Парламентарі обох країн переконані, що таким чином вдасться створити безпечну зону на суходолі та коридор безпеки на морі.

Читайте також:
Політика
ЄС, НАТО і США не готові до боїв, подібних на українському фронті. Проте, як би їх не намагалися уникнути, це станеться із волі КНР і РФ.
13:49
Політика
Прагматичний реаліст Борис Джонсон пропонує мілітарно українізувати Європу. Дарма, що путін усі його пункти відкине як недопустимі для РФ.
вчора, 07:17
Політика
Автократи й узурпатори всього світу єднаються у нову «вісь зла». Їхній союз скріплений кров'ю невинних — українців і палестинців.
22 липня, 14:52
Світ
В Україні роками поширювалася хибна думка, що росія — на 100% азійська країна із дикунським населенням. Насправді це зовсім не так.
19 липня, 19:24
Світ
Ідейний неомарксист Луїз Іназіу Лула да Силва привітав зміну влади на Туманному Альбіоні. Проте навряд геополітичний курс Лондона зміниться.
07 липня, 17:20
Опінії
Сі Цзіньпін недарма приїжджав до Віктора Орбана весною. Оце передав нам повідомлення: погоджуйтеся на часткове перемир'я чи капітулюйте.
04 липня, 20:33