Влада Полтавщини ігнорує скарги жителів Градизька

ПОЛТАВА
14 червня, 08:29
Влада Полтавщини ігнорує скарги жителів Градизька

Громада на березі Кременчуцького водосховища продовжує тонути. Чиновники ніяк не реагують на тривале ремствування населення.

Як наголосив Градизький селищний голова Мирослав Носа, бюрократам легко списати на велику війну свою безвідповідальність та бездіяльність. Однак завданні підтопленням збитків можна було уникнути, якби прилеглу греблю якісно відремонтували.

У населених пунктах Градизької громади — Шушвалівка, Мозоліївка, Пронозівка — через високий рівень води, яка вийшла за межі водосховища, відбувається підтоплення не лише городів, а й обійсть. Зі  слів селян, вода піднялася вище за 60 сантиметрів; такого не спостерігалося понад десятиліття.

«Буду різким, але відвертим. На війну можна списати багато, але на бездіяльність українських бюрократів припадає все ж більше сучасних проблем України. Критичний стан дамби у напрямку Шушвалівки — це саме той приклад. Треба негайно щось робити», — б'є на сполох Мирослав Носа.

Між тим, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», керманичі Кременчуцької районної та Полтавської обласної (державних) військово-цивільних адміністрацій досі мовчать. Надзвичайну ситуацію у високих кабінетах не коментують.

Читайте також:
Опінії
Не має розуміння ні від центральної, ні від місцевої влади й щодо опалення. Всі ці міні-ТЕЦ — суцільна профанація, які досі у проєкті.
14 липня, 09:18
Полтава
Один із наймальовничіших куточків і природних окрас Полтавщини досі зазнає ерозії. Пивиха невпинно втрачає щомісяця до метра схилів.
27 червня, 20:33
Світ
Пілот літака встиг катапультуватися.
11.12.2023, 10:45
Світ
Британські науковці витратять 80-90 мільйонів фунтів стерлінгів на розробку та виготовлення нової отрути для гризунів, але це буде не скоро.
28.09.2023, 13:45
Новини
У Лубенському районі стався вибух на газопроводі
26.09.2023, 13:56
Світ
Швидше за все у Пшеводові вибухнула ракета української системи ППО.
26.09.2023, 13:02