Влада Уґанди штрафуватиме громадян за відмову від вакцинації

ПОЛІТИКА
24.02.2022, 08:33
Влада Уґанди штрафуватиме громадян за відмову від вакцинації

Парламент східноафриканської республіки з центром у Кампалі ухвалив закон про посилення відповідальності для антиваксерів.

Про це напередодні із зали сесійних засідань повідомило місцеве видання "ExBulletin", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Нормативно-правовий акт, ініційований президентом Уґанди Йовері Мусевені, покликаний змусити громадян щеплюватися проти коронавірусу інакше на них накладатимуться штрафні санкції.

«Ми мусимо визнати, що кампанія зі щеплення нашого населення за останній рік зазнала краху. Задурені антивакцинаторами люди ігнорують поточну статистику смертності від COVID-19. Саме тому я з урядовцями запропонував накладати штрафи та відправляти до тюрми на перевиховання тих, хто свідомо не щеплюється чи закликає відмовитися від вакцинації», – заявив із парламентські трибуни президент країни.

Водночас станом на сьогодні відомо, що лише третина уґандійців (включно з дітьми старше 12 років – прим. ред.), а це приблизно 16 мільйонів 93 тисячі осіб, добровільно вакцинувалася проти коронавірусу.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", на тлі масових антикарантинних протестів у Канаді фройдомарксист Джастін Трюдо став диктатором і також планує запровадити нові суворіші обмеження.

Читайте також:
Опінії
Голова казначейства США каже, що путін створив економічні проблеми розпочавши війну
21 січня, 13:25
Життя
Цей далекоглядний проект прийшов до Адама Діме, коли він повернувся додому після кількох років роботи в Європі.
29.12.2022, 15:26
Світ
Дмитро Ситий потрапив під санкції США за зв'язки з групою найманців, заснованою Євгеном Пригожиним.
16.12.2022, 23:57
Політика
Ресурсна федерація московія продовжує самовбивче піке у безодню. Бункерний щур вирішив застосувати останні дипломатичні козирі.
29.10.2022, 17:00
Світ
Надмірна інфляція, соціально-економічна криза і висока залежність від імпорту пшениці серйозно впливають на продовольчу безпеку Тунісу.
19.06.2022, 19:27
Світ
Загін тактичних колісних панцерників типу "Yörük 4x4" розпочав першу військову місію в африканському екорегіоні Сахель.
30.05.2022, 07:01