Фройдомарксист Джастін Трюдо став диктатором Канади

СВІТ
23.02.2022, 09:26
Фройдомарксист Джастін Трюдо став диктатором Канади
Фото: Cloudinary

Народні обранці Канади затвердили законопроєкт, яким чинному прем'єр-міністру надаються надзвичайні недемократичні повноваження.

Відповідний документ для ознайомлення оприлюднила канцелярія нижньої палати парламенту північноамериканської країни у Twitter, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Відтепер голова канадського уряду – адепт фройдомарксизму і прибічник ЛҐБТ-ідеології Джастін Трюдо – матиме законне (але не конституційне – прим. ред.) право розганяти будь-які протести, застосовуючи не тільки поліційні, а й армійські підрозділи.

Свої голоси "за" надання відверто диктаторських повноважень прем'єр-міністру віддали 185 присутніх на засіданні Палати громад законотворців, тоді як "проти" – 151 депутат.

Прикметно, що нормативно-правовий акт ухвалили якраз на тлі кількатижневих велелюдних протипандемічних мітингів у країні, учасники яких вимагають від влади скасувати суворі карантинні обмеження та зупинити примусову вакцинацію.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у Бельґії правоохоронці ігнорують чинне законодавство країни, застосовуючи водомети та гумові кулі під час мирних демонстрацій антивакцинаторів.

Читайте також:
Політика
Адепти радикальної лівої ідеології фройдо-марксизму будуть контролювати цензуру в Україні, особливо спостерігатимуть за медіаресурсами.
22 квітня, 19:56
Політика
Для адептів цієї химерної ідеологічної системи ліквідація традиційних відносин, норм моралі та сім'ї – "найкраще", що може статися...
09.12.2022, 18:45
Мистецтво
20 млн грн із бюджету Державне агенство з питань кіно утилізувало на стрічку про життя українських ґеїв під назвою "Мій молодий принц".
16.12.2021, 10:27
Світ
Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.
13.11.2021, 16:03
Політика
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28.09.2021, 08:01
Світ
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
23.06.2021, 11:34