Владика Федір не коментує дії свого підопічного священника

ПОЛТАВА
23 березня, 18:20
Владика Федір не коментує дії свого підопічного священника

Архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Федір Бубнюк не знав, що священник Дедюхін проголосував за будівництво на кістках.

«Останній Бастіон» поцікавився у архиєпископа Федора, як він ставиться до того, що депутат-священник Православної церкви України Олександр Дедюхін проголосував за будівництво на колишніх артскладах.

Нагадаємо, священник і депутат від партії «ЄС» Олександр Дедюхін підтримав своїм голосом під час сесії міськради забудову території артскладів у Полтаві. Сесія відбулась 19 березня під протести полтавців під її стінами.

Того дня 22 депутати підтримали проєкт рішення «Про проведення земельного аукціону в місті Полтава». Йдеться про забудову території колишніх артскладів. У 1941-1942 році там знаходився німецький концентраційний табір «Dulag 151». За різними підрахунками істориків, там розстріляли від 25 тисяч до 40 тисяч людей.

Депутат міської ради і настоятель Миколаївської церкви Олександр Дедюхін підтримав забудову території. Ми запитали у архиєпископа Полтавського і Кременчуцького Федора, який благословив Дедюхіна на вибори, яка в нього думка з цього приводу.

– Я не дуже в курсі, що там відбувається, тому поки що коментарів якихось я давати не буду. Я не володію ситуацією. Коли вивчу, тоді буду розуміти що й до чого і ми продовжимо розмову. Так що поки що вам сказати нічого не можу, – відповів під час телефонної розмови архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Федір Бубнюк.

– Ви ж знаєте, де територія колишніх артскладів у Полтаві?

– Я чув про них не один раз, але сказати що і до чого, конкретно не можу. Я не маю зараз часу розмовляти, – додав Федір і попрощався.


Доки Високопреосвященніший владика Федір вивчає ситуацію і складає свою думку щодо благословенного ним священника Олександра Дедюхіна, територію артскладів розпочали «планувати» і «розробляти». На жаль, Полтава знає вже приклади таких забудов. Один із них – ТРЦ «Конкорд», який збудували теж на людських кістках. Там зараз люди з радістю ходять на шопінги і в кафе.

Нагадаємо голоси «за» проведення земельного аукціону на території артскладів віддали такі політичні фракції: «Партія простих людей Сергія Капліна», «ОПЗЖ», «За Майбутнє», а також троє депутатів від «ЄС»: Андрій Карпов, Олександр Дедюхін і Оксана Дрюк.


Священника Олександра Дедюхіна в Полтаві знають як активного дописувача Фейсбука і блогера. На місцевих виборах він став депутатом Полтавської міської ради від «Європейської солідарності». 

 «Останній Бастіон» пильно стежить за ситуацією, адже в місті є люди, які пам’ятають і поважають власну історію і не допустять будівництва елітних квартир на місці колишніх розстрілів.
 

вибір редакції
Читайте також:
Повернення Арсена Авакова, акція проти примусової вакцинації, бездіяльність поліції та незаконна забудова Полтави.
07 листопада, 21:23
Репортаж з місця проведення чергової акції проти свавілля полтавської міської влади.
07 листопада, 15:08
Опалювальний сезон у Полтаві розпочався зі скандалу, що обумовлено халатним відношенням керманичів міста до власної громади.
03 листопада, 15:58
КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» очолив представник ОПЗЖ Денис Верещака
20 вересня, 17:15
Градус активності культурного життя Полтави наступного тижня очікує на підвищення.
27 червня, 14:35
У Полтаві відкрили перший дельфінарій. Влада планує відкриття дельфінаріїв в кожному районі міста
11 червня, 12:40