Власниця одеського закладу “Артєль у Машковічєй” посягнула на славу дикуна з племені мумба-юмба

ПОЛІТИКА
20 січня, 16:06
Артєль у Машковічєй
Артєль у Машковічєй
Фото: Фейсбук

Ірина Машковіч заявила, що не вміє писати українською мовою.

Словник Вільяма Шекспіра складає приблизно 12 тисяч слів, словник дикуна з людожерського племені мумба-юмба становить 300 слів. Еллочка Щукіна, вона ж “Єллочка-людоєдочка” – другорядний персонаж з сатиричного роману Ільфа і Петрова Дванадцять стільців легко обходилася 30 словами. 

В інтерв'ю ж одному з одеських телеканалів власниця одеського “кошерного” закладу Артєль у Машковічєй”, яка стала відомою завдяки своїм зневажливим перекручуванням української мови (її заклад раніше опублікував рекламу про доставлення хінкалі українською мовою, але в російській  транскрипції), довела, що їй під снагу повторити звитягу своєї “ідейної попередниці” з відомого роману.

Бо висловлювання з вчорашнього інтерв'ю Машкович одному з одеських телеканалів перегукуються саме з висловами Єлочки Щукіної. Як то кажуть як під копірку написано.

Серед іншого, підприємлива одеська дамочка заявила, що зовсім не володіє українською письмовою мовою, тому не хоче “язик ламати” і пише в російській транскрипції.  І що тепер, через її бажання заробити в локдаун трохи грошенят для сім'ї, на її голову посипалися проблеми і погрози.

Божевілля і “жуть” якась. І морок, словом.

Нагадаємо, що Єлочка-людоєдочка теж знала небагато слів і зазвичай виловлювалася в подібному стилі.

Назагал словник Єлочки складався з таких слів, як «знамєніто», «мрак», «жуть», «парніша», «таксо» і т. п. Які адекватно показували її внутрішній світ. Мрак !. Мрачний – вживається стосовно всього. 

Разом з тим, наша Єлочка, чи то, вибачте, Ірина вважає, що вживає чисту українську мову, якою писав Шевченко. 

Але після появи тисяч коментарів з боку обурених користувачів соціальної мережі на її сторінці у ФБ, Машкович заявила, що перейти на українську, виявляться, не проблема.

Хоча днем раніше власниця закладу публічно погрожувала написати звернення в СБУ і чомусь в ізраїльське посольство.  

“Нам відкрито загрожують націоналісти  підпалами і вилами”, – стверджувала тоді Машкович. Яка, до того ж, на антиукраїнські висловлювання під її дописом реагувала схвально.

Читайте також:
Поліціянт систематично продавав кокаїн, метамфетамін та екстазі.
26 лютого, 14:45
Підполковника податкової міліції було затримано за місцем проживання у місті Києві.
22 лютого, 15:59
Обман та нахабство імперської Росії - це тактика їх державної політики.
21 лютого, 19:04
Глава комітету Ради з питань здоров'я хоче вакцинування почати з журналістів.
12 лютого, 21:04
Всередині вагонів справжні кучугури снігу.
12 лютого, 19:36