Вмирайте, українці, Байдену важливіше «глобальне потепління»

ПОЛІТИКА
24 квітня, 08:28
Вмирайте, українці, Байдену важливіше «глобальне потепління»
Фото: Telegram

46-й президент США доводить свою професійну непридатність на займаній посаді. Дарма, що його попередник також нічим не кращий.

Красномовним доказом слугують бравурні заяви Джозефа Байдена зроблені до щорічного Дня Землі в оточенні лівого крила Демократичної партії. Американський лідер назвав кліматичну кризу «екзистенційною загрозою нашого часу», але забув згадати про «вісь зла» КНР-Іран-РФ-КНДР-Сирія.

Поруч із Баденом була відома адептка «ґендерної ідеології» конґресвумен від штату Нью-Йорк товаришка Алекзендрія Окасіо-Кортес, яка і просуває псевдоекологічний порядок денний із-поміж демократів. Вона відома також палкою підтримкою Палестини та вкрай негативним ставленням до України.

Ні президент Байден, ні конґресвумен Окасіо-Кортес під час урочистостей до Дня Землі не спромоглися засудити дії РФ, які міжнародні природозахисники кваліфікували не інакше як екоцид. Одного лише цілеспрямованого підриву греблі Каховської гідроелектростанції окупантами досить.

Абсолютно відірвані від реальності спекулянти-демократи із берегів Потомаку, яким цікавіше сортувати сміття десь на Мангеттені, ніж відповідати духу часу, який буквально смердить Третьою світовою війною. Байден відмовився назвати екзистенціальною загрозою російську агресію проти України, китайські провокації у Тайванській протоці та ядерну програму Ірану.

Нашим читачам слід розуміти, що як і (псевдоправе) крило трампістів у Республіканській партії, так і ліваки-демократи — затяті ізоляціоністи й соратники у питанні відмови США від функції «глобального жандарма». Саме вони свідомо гальмували процес надання Україні фінансової допомоги.

Принесення у жертву далекої від комфортних кабінетів Капітолія та Білого дому волелюбної нації — звичайна поведінка популістів, яких можуть підкупити Москва, Пекін чи Тель-Авів (залежить від кількості мішків із валютою — прим. ред.). Тому у цій війні українці мають покладатися виключно на себе.

Між іншим, раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачів про те, що безпека Європи та Америки 10-й рік поспіль оплачується кров'ю українців. Армії США тепер не доведеться воювати, захищаючи країни НАТО, українці це роблять.

Вмирайте, українці, Байдену важливіше «глобальне потепління»_1
Читайте також:
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11