Внаслідок обстрілу бойовиками Красногорівки були пошкоджені три житлових будинки

ВІЙНА
20 травня, 21:22
Внаслідок обстрілу бойовиками Красногорівки були пошкоджені три житлових будинки
Фото: facebook.com

Ворог вкотре підтверджує свою окупаційну сутність та свідомо наражає на небезпеку цивільне населення.

Проросійські збройні формування продовжують обстріли цивільної інфраструктури населених пунктів поблизу лінії зіткнення. Так, днями, внаслідок мінометного обстрілу міста Красногорівка були пошкоджені три житлових будинки.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

«За підтвердженою інформацією української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін було суттєво пошкоджено три приватних будинки місцевих мешканців. Також постраждали господарські будівлі», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що внаслідок злочинних дій проросійських найманців ніхто з мирних мешканців не постраждав.

«За наявності прямих та беззаперечних доказів систематичних обстрілів окупантами мирних мешканців Донбасу, безпідставні звинувачення очільниками російсько-окупаційних адміністрацій на адресу українських військовослужбовців у начебто пошкодженні об’єктів цивільної інфраструктури виглядають особливо цинічними та позбавленими здорового глузду», – додають в штабі.

Ворог вкотре підтверджує свою окупаційну сутність та свідомо наражає на небезпеку цивільне населення.

Читайте також:
Даний законопроєкт у Раді підтримав 271 народний обранець.
17 вересня, 14:35
Доброволець Олександр Корнійко на псевдо "Чорний" віддав своє життя за Україну у лютому 2017 року під час обстрілу селища Зайцеве.
14 вересня, 10:47
Екстраполюємо американського генерала-пацифіста на сучасні українські терени.
13 вересня, 18:35
"Гаранту" за будь-що важливо показати, як він прагне миру, але ціна за його бажання дорівнює життю кожного нашого захисника.
07 вересня, 09:49
Парламентарі 12 країн світу у спільному зверненні закликали світ не забувати про російську агресію проти України, яка триває
24 серпня, 17:50