Внаслідок ворожих обстрілів військовий ЗСУ дістав поранення», – штаб ООС

ВІЙНА
09.01.2020, 19:32
Внаслідок ворожих обстрілів військовий ЗСУ дістав поранення», – штаб ООС
Фото: prm.ua

Упродовж поточної доби проросійські збройні формування два рази обстріляли українські позиції.

Проросійські бойовики з початку нинішньої доби обстріляли позиції Об'єднаних сил поблизу Павлополя та хутора Вільного, внаслідок чого поранено військовослужбовця Збройних сил України.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

«Упродовж поточної доби проросійські збройні формування два рази порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв наші позиції з гранатометів різних систем та стрілецької зброї», – йдеться у вечірньому зведенні.

Як зазначається, стрілецьку зброю бойовики застосували в районі Павлополя, а з автоматичних та ручних протитанкових гранатометів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ поблизу хутора Вільного.

Сьогодні, 9 січня, внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил дістав поранення».

Нагадаємо, що протягом минулої доби у результаті ворожих обстрілів три військовослужбовці Об'єднаних сил отримали поранення.

Читайте також:
Війна
Завантаження нафтових танкерів відновилося лише з одного причалу.
10 квітня, 19:03
Війна
Не лише геополітика: як релігійні пророцтва впливають на війну.
07 квітня, 19:23
Політика
Звертаючись до десятків тисяч паломників, що зібралися на площі Святого Петра, він закликав «тих, хто розв’язує війни», обрати мир.
05 квітня, 17:01
Опінії
Війни починаються за мотивованими сценаріями, у запланований час і за наявності ресурсів, а закінчуватися можуть невідомо коли і як завгодно
30 березня, 18:18
Опінії
Безкарність як стратегія: чому в Україні війна без фіналу, а на Близькому Сході — за перемогу.
03 березня, 10:47
Опінії
Чотири роки ударів по людях замість ударів по центрах влади.
01 березня, 18:41