Вночі ракетні удари по Краматорську, вранці – зброя від Заходу

ПОЛІТИКА
02 лютого, 19:14
Вночі ракетні удари по Краматорську, вранці – зброя від Заходу
Фото: Google

Попри всі запевнення різного роду "експертів" і пропагандистів Україні вдалося розпочати глибинну трансформацію колективного Заходу.

На цьому наполягає відома вітчизняна журналістка, фаховий політичний технолог і кандидат наук Олеся Яхно, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За її словами, на Заході нарешті остаточно приходить розуміння того, що "війна у довгу" – на користь Росії, яка робить ставку у тому числі на вибори в США у наступному 2024 році.

Ось тому військової допомоги має бути не стільки, щоб Україна не програла і вистояла, а стільки – щоби ми могли повернути максимально наших територій, вигнавши загарбників.

«Отже, після згоди Заходу постачати танки Україні наступні дискусії (власне вони уже розпочалися) – щодо літаків-винищувачів та далекобійних ракет. Це, мабуть, буде обговорюватися на наступному Рамштайні. Сформувалася уже стала логіка  – Європа погоджується на надання наступальних видів зброї лише після того, як США заявляють про свої постачання.

У зв'язку з вищенаведеним, хотілося б, щоби Захід не повторив помилок 2014 року, коли після анексії Криму була дуже м'яка реакція. Хоча тоді все це відбувалося ще й на фоні війни у Сирії, яка спровокувала ряд проблем для самого ж Заходу. Зокрема, і міграційну кризу, ініційовану РФ», – зауважує Олеся Яхно.

А проте, не слід забувати, що головними чинниками такої рухливості на користь України й світоглядної зміни західних політичних еліт, корумпованих Кремлем, зазвичай є трагічні події, як ракетні удари окупантів по Запоріжжю, Дніпру чи Краматорську з численними людськими жертвами.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", жовто-блакитний прапор невдовзі знову замайорів у всіх містах Донбасу та Криму попри спроби окупантів вкрити нашу землю своїми тілами.

Читайте також:
Світ
На території Республіки Польща вже розпочала діяти постійна база американців. Калінінграду приготуватися до сецесії.
вчора, 16:29
Політика
Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда приїхав із робочим візитом до України, адже розглядає нашу країну за стратегічного партнера.
21 березня, 17:46
Опінії
Як Буданов зареєстрував фіктивну фірму під назвою «Головне управління розвідки Міністерства оборони України»
21 березня, 14:45
Світ
А Володимир Оманський перед повномасштабним вторгненням розповідав українцям про шашлики у травні
14 березня, 12:14
Світ
Російська пропаганда почала активніше працювати в Європейському союзі, щоби спробувати маніпулювати західним суспільством.
13 березня, 17:09
Політика
За яких обставин Буданов очолив воєнну розвідку
13 березня, 14:24