Волинська тероборона захищає Донеччину від російських окупантів

ВІЙНА
17.12.2024, 12:39
Волинська тероборона захищає Донеччину від російських окупантів

Нащадки воїнів Української повстанчої армії вправно утилізують ворожу нечисть в околицях Торецька. Застосовуються всі наявні засоби.

Відповідні кадри із зони ведення бойових дій надала пресслужба 100-ї Окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Окупаційно-терористичний контингент намагається посунутися, використовуючи здебільшого свою перевагу у живій силі, ніж техніці.

Військовослужбовці із Волині переконані, що запорукою успіху їхнього підрозділу є мотивація та щоденне самовдосконалення кожного фронтовика: як командира, так і звичайного солдата, бо кожен на своєму місці чітко й якісно виконує покладені на нього обов'язки. Ворог відчуваю цю українську згуртованість на собі у вигляді «бавовни».

«Особовий склад противника, укриття та ворожа техніка — все це винищується методично. Вояки батальйону безпілотних систем 100 ОМБр продовжують очищувати нашу землю від загарбників», — прокоментували стан справ на передовій волинські бійці ЗСУ.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що українські фронтові артилеристи встановили світовий рекорд із дальності пострілу у реальному бою. Результативність ворожих гармашів говорить сама за себе.

Читайте також:
Війна
Аналітики проекту Deepstate підтверджують просування російських окупаційних військ на декількох ділянках фронту.
05 березня, 18:54
Війна
російська армія двічі намагалася прорвати державний кордон України на Південно-Слобожанському напрямку.
04 березня, 18:05
Війна
Російська влада розраховує, що війна в Україні триватиме щонайменше до вересня 2026 року.
04 березня, 14:28
Війна
Місто Дніпро може стати однією з цілей ЗС рф у випадку нового наступу.
03 березня, 21:54
Війна
Десантно-штурмові війська ЗСУ прорвали лінію оборони російських окупантів на Олександрівському напрямку.
01 березня, 17:43
Війна
Операцією керує генерал Апостол.
22 лютого, 14:51