Володимир Зеленський дав доручення Валерію Залужному відправляти воєнкомів на фронт

28 квітня, 14:10
Володимир Зеленський дав доручення Валерію Залужному відправляти воєнкомів на фронт

Зеленський дослухався до ініціативи "Правого сектору" та дав розпорядження відправляти на фронт військових комісарів, що дискредитували себе

На десятому році війни Володимир Зеленський, нарешті дослухався до ініціативи "Правого сектору", та доручив головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному відправляти військових комісарів, які дискредитували себе, із територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на фронт, а на їхні місця ставити воїнів, які отримали поранення.

Про це повідомив на брифінгу міністр оборони Олексій Резніков.

«Є одна із простих рекомендацій президента України. Він дав серйозну рекомендацію главкому Валерію Залежному - переважну більшість воєнкомів, які давно сидять (у ТЦК та СП – ред.) відправляти як військовослужбовців на лінію фронту. А скеровувати на їх місце військовослужбовців, які отримали поранення, які знають, у тому числі, як правильно проводити роботу з реалізації мобілізаційних потреб», – сказав Резніков.

Міністр додав, що нещодавно призначений перший заступник міністра оборони Олександр Павлюк опікується центрами комплектування та соціальної підтримки. За його словами, реформа центрів комплектації давно вже на часі.

«Там багато людей, які сидять там віками, поросли мохом і коріннями», – додав він.

Ми вітаємо рішення Володимира Зеленського про відправку військових комісарів, які себе дискредитували, із ТЦК та СП на фронт, де вони зможуть повною мірою проявити свої навички та вміння, захищаючи Україну.

Своєю чергою, ми нагадуємо, що Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки дослухався до позиції НВР "Правий сектор" Полтавщини та розпочав видавати повістки депутатам Полтавської міської та Полтавської обласної ради.

НВР "Правий Сектор" запрошує депутатів та військових комісарів вступати до лав 3-тьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр), 67-мої окремої механізованої бригади ДУК ПС, 63-тьої окремої механізованої бригади (63 ОМБр).

Так ви зможете проявити свій патріотизм, захищаючи Україну на передовій. 

НВР "Правий сектор" Полтавщини

Читайте також:
Опінії
Війна виснажує. Морально та медично. Люди не можуть воювати роками.
14 вересня, 08:45
Блоги
Нині в Україні відсутня комплексна і системна психологічна реабілітація для всіх учасників бойових дій. Влада взагалі ігнорує ветеранів.
09 вересня, 16:58
Блоги
«Хочете похвалити міністра оборони під час війни, запишіть йому відео з фронту»
07 вересня, 10:45
Блоги
Він був звільнений з посади голови СБУ, але ж ніяк не з військової служби
21 серпня, 13:15
Війна
Українські генерали провели зустріч із американськими та британськими партнерами у розширеному форматі
17 серпня, 07:05
Війна
Початок Q-курсу заплановано на початок жовтня 2023.
10 серпня, 06:45