Полтавський ОТЦК та СП дослухався до позиції НВР "Правий сектор"

26 квітня, 11:50
Полтавський ОТЦК та СП дослухався до позиції НВР "Правий сектор"

Полтавський ОТЦК та СП вирішив мобілізувати полтавських депутатів-дармоїдів, але не всіх.

Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки дослухався до позиції НВР "Правий сектор" Полтавщини та розпочав видавати повістки депутатам Полтавської міської та Полтавської обласної ради.

Полтавський ОТЦК та СП надіслав розпорядження до Полтавської міської та Полтавської обласної ради з вимогою здійснити оповіщення військовозобов’язаних депутатів Полтавської міської ради та Полтавської обласної ради про їх виклик до територіального центру з метою проходження медичного огляду з можливою подальшою мобілізацією.

У Полтавській міській раді до ОТЦК та СП викликаються:

 • Олександр Артеменко (Партія простих людей Капліна);
 • Тарас Бойко (Рідне Місто Удовіченка)
 • Юрій Бражник (Слуга неукраїнського Народу)
 • Віктор Булат (За майбутнє Коломийського та його дітей)
 • Максим Венгровський (Рідне Місто Удовіченка)
 • Едуард Волков (Рідне Місто Удовіченка)
 • Олександр Дедюхін (Європейська солідарність)
 • Євген Дикань (За майбутнє Коломийського та його дітей)
 • Іван Діденко (За майбутнє Коломийського та його дітей)
 • Сергій Марюхненко (Слуга неукраїнського Народу)
 • Євген Момонт (ОПЗЖ)
 • Євген Ніколаєнко (Рідне Місто Удовіченка)
 • Денис Поліщук (За майбутнє Коломийського та його дітей)
 • Вадим Ямщиков (Слуга неукраїнського Народу)

Своєю чергою, депутати Полтавської міської ради Євген Дикань та Ігор Еренбург, висловлюють щиру подяку керівництву Полтавського ОТЦК та СП за прискорення їх потрапляння на передову.

Вони вирішили не витрачати час на проходження медогляду, та вже сьогодні відправилися на передову до свого колеги Вадима Ямщикова.

Олександр Дедюхін нарешті матиме змогу проявити себе у якості військового капелана, але йому доведеться забути про матеріальну сторону своєї діяльності.

Полтавський ОТЦК та СП дослухався до позиції НВР

У Полтавській обласній раді до ОТЦК та СП викликаються:

 • Олександр Лемешко (Слуга неукраїнського Народу)
 • Олексій Чепурко (Рідне Місто Удовіченка)
 • Костянтин Копотун (Довіра)
 • Олег Панкратьєв (ОПЗЖ)
 • Олександр Смірнов (Слуга неукраїнського Народу)
 • Руслан Стройний (За майбутнє Коломийського та його дітей)
 • Ігор Процай (Європейська солідарність)
 • Олег Хардін (Слуга неукраїнського Народу)

Руслана Стройного ми запрошуємо приєднатися до лав 67-мої окремої механізованої бригади ДУК ПС. Там він зможе проявити свої професійні навички енергетика (які він забув, займаючись поборами у Полтаваобленерго), відновлюючи електромережі жителів фронтових регіонів.

Руслан Стройний
Руслан Стройний

Хочемо також звернути увагу на недоопрацювання Полтавським ОТЦК та СП наших клопотань, адже викликають чомусь не всіх депутатів Полтавської міської та обласної ради. Ми не побачили у списках Олександра Удовіченка, Олександра Калуцького, Сергія Гонтового, Сергія Іващенка, Сергія Капліна, Антона Ярмолюка, Євгена Диканя та інших депутатів Полтавської міської ради призовного віку.

Сергій Іващенко міг би проявити свої таланти будівельника у будівництві фортифікаційних споруд на передовій.

Сергій Іващенко
Сергій Іващенко

Також ми там не побачили нещодавно поновленого на посаді начальника управління у справах фізкультури та спорту Ігоря Кислова, та інших дармоїдів з управлінь та відділів Полтавської міської ради.

Нас дивує, чому Полтавський ОТЦК та СП не викликає Олега Сазонова, Сергія Савченка, Олександра Сиверина, які були обрані до Полтавської обласної ради від забороненої партії ОПЗЖ, різко перефарбувалися в "патріотів", зрозумівши, що повномасштабне вторгнення московії в Україну провалилося. Свій патріотизм вони могли б проявити на фронті, але продовжують "пиляти" обласний бюджет разом з "Довірою" Олександра Біленького, депутатів якої також майже оминув виклик ОТЦК та СП. 

Сергія Савченка ми раді будемо побачити в лавах 67-Ї ОМБр, яка наразі оголосила мобілізацію.

Там він зможе наочно показати свою фізичну підготовку, захищаючи Україну на передовій.

Полтавський ОТЦК та СП дослухався до позиції НВР

З ОПЗЖистів у Полтавській облраді був викликаний лише Олег Панкратьєв, який є правою рукою зрадника та колаборанта іллі киви, котрий продовжує поширювати ворожу пропаганду та виправдовувати вбивства українців.

Також дивує те, що повістки досі не отримали очільники комунальних підприємств Полтавської обласної ради, які встановили грабіжницькі тарифи для громадян, та закуповують кіностудії і дорогі автівки під час війни.

Ми не побачили у списках викликаних до Полтавського ОТЦК та СП українофоба Валерія Пархоменка.

Нагадаємо, що Валерій Пархоменко натхненно підтримував “партію регіонів” та разом з Олександром Удовіченком, Оксаною Деркач (які досі є депутатами Полтавської міської ради) та Валентиною Вождаєнко виступали на “антимайдані” перед Полтавською ОДА, підтримуючи президента-диктатора Віктора Януковича. Вони відправляли автобусами тітушок на антимайдан у Київ.

Також він був одним із тих, хто відмовив у вшануванні Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.

Валерій Пархоменко не приховує своїх проросійських поглядів. На пропагандистських Telegram-каналах розміщено відео, в якому Пархоменко розповідає про українських нацистів-окупантів під час Другої світової війни. 

Як бачимо, своїх поглядів манкурт та колаборант Валерій Пархоменко не змінив, хоча і розповідає про "патріотизм" у соціальних мережах, замість того, щоб доводити це на передовій.

Радимо Полтавському ОТЦК та СП також звернути увагу на Київську, Шевченківську та Подільську районні ради у місті Полтаві, де знаходяться десятки депутатів призовного віку, які не виконують жодної суспільно корисної функції.

Мобілізувати можна, наприклад, депутата Подільської районної ради Сергія Бойка. Зброю йому довіряти не варто, але він може проявити свої таланти барабанчика, сурмача або прапороносця на передовій.

Полтавський ОТЦК та СП дослухався до позиції НВР

НВР "Правий Сектор" запрошує полтавських депутатів вступати до лав 3-тьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр), 67-мої окремої механізованої бригади ДУК ПС, 63-тьої окремої механізованої бригади (63 ОМБр). Так ви зможете проявити свій патріотизм, захищаючи Україну на передовій.

НВР "Правий сектор" Полтавщини

Читайте також:
Війна
В Ужгороді працівники ТЦК прийшли з повістками у спортзали
06 грудня, 18:05
Війна
У Верховній Раді пропонують мобілізувати на війну правоохоронців.
15 листопада, 09:45
Війна
Україна посилює мобілізацію, оскільки Московія збільшує кількість окупаційних військ
20 вересня, 13:27
Війна
"Сьогодні — уточнити дані, завтра — на фронт": чому українці не йдуть у ТЦК
25 серпня, 08:16
Війна
Державна Дума РФ ухвалила пакет законопроєктів, яким запроваджується примусова військова повинність для повнолітніх чоловіків.
11 квітня, 20:54