Волонтери та благодійники дають армії очі

Опінії
29 липня, 19:23
Волонтери та благодійники дають армії очі
Фото: Facebook

Моторошно уявити, що було допомоги у вигляді дронів. Певно, армія України була б сліпа і давно б уже її знищили ще під Києвом...

Народний депутат України VIII скликання

Вчора ми розбили ще один дрон, а сьогодні склали з кількох поламаних один і працюємо далі. Хочу чесно повідомити: ми, аеророзвідка, постійно втрачаємо дрони!

Може, є пілоти, котрі не "кладуть" безпілотники, але я таких не знаю. Дрони падають регулярно, від різних факторів, серед яких 90% – це дія установок радіоелектронної боротьби противника.

Періодично це призводить до сильних збоїв у навігаційній системі безпілотника. Дрон на короткий час втрачає керування, і цього часу інколи достатньо, щоб сталося лихо.

Ми літаємо цивільними іграшками, а вони зовсім не захищені від ворожих пристроїв. Так уже сталося, що в частині дронів наша армія ніколи не була готова до війни – як до попередніх її етапів, так і до нинішнього.

Дронів не вистачало і не вистачає по якісних і кількісних параметрах. Добре, що волонтери, благодійники дають армії очі, яких усе одно жахливо не вистачає.

Дрони, котрі нам передають є цивільними апаратами, дуже обмеженими у військових можливостях. Окрім всього, ці іграшки є смертельно небезпечними для самого оператора.

Певно через те, що діють вони на коротку відстань, аеророзвідка змушена сидіти на самому передньому краю або недалеко від нього. А це не складає жодної різниці для сучасних систем артилерії.

Читайте також:
Опінії
ЩЕ Є ЧАС ЩОБ ВНЕСТИ СВІЙ ПОСИЛЬНИЙ ВНЕСОК, ЯКИЙ БУДЕ ПЕРЕДАНО НАШИМ ВОЇНАМ
16 вересня, 11:10
Війна
США та країни-союзники обговорюють можливість передати Україні винищувачі та ППО після успішного контрнаступу ЗСУ
13 вересня, 16:12
Війна
Литва відправила в Україну 105-мм гаубиці в межах допомоги на тлі агресії росії.
07 вересня, 15:55
Війна
Орієнтовною датою завершення виготовлення ЗРК є 23 серпня 2024 року
27 серпня, 11:35
Війна
Дрони корегують артилерію та допомагають нищити окупантів
12 серпня, 10:15
Світ
Представники Рійґікоґу – Руубен Каалеп і Анті Поолоаметс – завітали до Києва з дронами, котрі тепер допомагатимуть виявляти окупантів.
07 серпня, 18:27