Ворог планує вдертися на Сумщину на початку літа

ВІЙНА
28 травня, 19:06
Ворог планує вдертися на Сумщину на початку літа
Фото: Newsweek

Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.

Такий невтішний прогноз оприлюднило видання Newsweek, посилаючись на вище військове командування України. Зазначається, що РФ має намір відкрити ще один фронт в умовах роздробленого контролю над північною частиною Харківщини.

Москва накопичує «ще одну групу військ біля кордону», приблизно за 90 кілометрів на північний захід від другого за кількістю населення міста України. Наступна ціль ворога — Сумська область, яка мала б уже підготуватися до повторного вторгнення.

Вітчизняні чиновники вже кілька тижнів попереджають, що путін і його генерали розглядають прифронтовий регіон для розпорошення Сил оборони України. Так, у середині травня генерал-лейтенант Кирило Буданов заявив, що «як тільки росія стабілізує лінію фронту на Харківщині, то зверне свою увагу на Суми».

Своєю чергою, речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомив, що «напад на Сумщину ніколи не можна виключати. Противник може будь-якої миті, навіть, якщо у нього немає достатніх сил, спробувати зробити щось подібне, як це зараз відбувається на Харківському напрямку».

Минулої неділі британське міністерство оборони заявило, що так званий Північний фронт, імовірно, вже стабілізувався. Станом на цю мить бойові дії тривають у прикордонному місті Вовчанськ, розташованому лише за 7-9 кілометрів від Білгородської області.

Раніше цього тижня головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що хоча росія і досягла «незначних успіхів» у своєму початковому наступі, окупаційно-терористичний контингент загруз у «вуличних боях за Вовчанськ». Місто на половину знищив ворог.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як український військовик заявив журналісту CNN, що у Липцях не було «нічого підготовлено» на випадок наступу РФ. Зе-команда як завжди привласнила кошти.

Читайте також:
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
19 червня, 13:38
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53