Ворог відновив залізничний міст на Курщині, але це не на довго

ВІЙНА
04 травня, 20:24
Ворог відновив залізничний міст на Курщині, але це не на довго
Фото: Telegram

На росії спорудили тимчасову переправу для проїзду потягів між прикордонними з Україною станціями Суджа і Сосновий Бір у Курській області.

Такі відомості з місця події оприлюднив один із головних рупорів кремлівської пропаганди "РИА Новости", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що інженерні війська країни-агресора спільно з залізничниками "відремонтували" половину мосту, іншу – планується відновити за кілька днів.

«Ремонтні служби РЖД і ЗС РФ успішно відновили рух залізницею, після нещодавнього "хлопка". На тепер перші ешелони вже тестують конструкцію на міцність», – йдеться у повідомленні кремлівських пропагандистів.

Сподіваємося, що невдовзі вказаний відновлений залізничний міст буде знову випадковим чином висаджений у повітря від раптової "бавовни", адже на все воля невідомих партизанів.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", чим жорстокіше російські загарбники поводяться з українцями на окупованій території, тим частіше палатиме всередині самої федерації.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Слабка економіка, закостеніла з совєцьких часів політичною системою і показна карго-культура формують у світі хибні уявлення про росію.
вчора, 17:23
Війна
За деякими даними важко поранено начальника призовної комісії
26 вересня, 09:02
Війна
Частково мобілізованим на росії видають іржаві автомати
24 вересня, 12:25
Світ
Майже 70-річний дід Владімір Владіміровіч Путін припустився фатальної помилки під кінець свого безславного життя.
24 вересня, 08:49
Війна
Унаслідок підпалів пошкоджені не лише військкомати, але й поштові відділення та адмінбудівлі
23 вересня, 14:25
Політика
Ставка Кремля на мобілізацію для війни в Україні насамперед підрозділів із дотаційних національних республік дало неочікуваний результат.
19 вересня, 07:01