Вованова тисяча

Опінії
21.12.2021, 09:59
Вованова тисяча
Фото: © Seiken

Вабить тисяча, як Яременка табуйоване! Зрештою, не встоює людина перед спокусою – заштрикується...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Закон великих чисел, навіть у його слабкому варіанті, дозволяє стверджувати, що якась енна кількість не вельми письменних громадян не оминула можливості на халяву хапнути тисячу гривень.

От жила-була собі людина з вірою у диявольське призначення Білла Гейтса. Була впевнена, що через чіп, влитий їй у двоголовий м'яз разом з Pfizer'ом, усі її нащадки будуть рудими, світитимуться вночі і страждатимуть цілодобовим енурезом. Оскільки ні Коран, ні Тибетський канон, ні Біблія включно з першим посланням Павла до коринтян не містять посилань на коронавіруc COVID-19, людина плювати хотіла на Ляшка з МОЗ'ом, Гебреісуса з ВООЗ'ом і сімейного лікаря.

А тут – Вован з ініціативою! Нарешті (на шару!) можна реалізувати давню мрію про відвідини з пацанами літературно-меморіального музею Панаса Мирного, придбати (на дурняк!) повне друковане зібрання тлумачень сновидінь і рецептів квашеної капусти, плюс до всього в аптеці закупитись настоянкою глоду, в решті решт покататись на Інтерсіті. Правда, не дуже далеко.

Звісно, людина, довго вагається, не наважується зрадити Лізу Богуцьку і листується з Остапом Стахівим з приводу смерті лідера ізраїльських антивакцинаторів Хая Шауляна від коронавірусу. Заздрить росіянам – там, казали, навіть квартири розігрували серед новоспечених ваксерів.

Вабить тисяча, як Яременка табуйоване! Зрештою, не встоює людина перед спокусою – заштрикується. Можливий отакий розвиток подій? Можливий. Тобто, є й ті, на кому спрацював черговий зелений зашквар.

Та тисячу отримають насамперед ті, хто вже вакцинувався і без Вована!!! Ось напередодні за добу щепилися 11 тисяч українців. Всього-на-всього! І нація впевнено тримає друге місце в Європі за смертністю від СOVІD-19.

Тому "стимулювання" викликає підозри. Тхне від неї чистим популізмом.  Бо ніякого суттєвого впливу на стан протиепідемічних заходів і, зокрема, на щеплення не встановлено.

Справді, "купувати" людей пробували у багатьох країнах. У Сербії роздавали по 30 євро, у Штатах та ще деінде хімічили з грошима, ваучерами, квитками... Не спрацьовує! Тому на загал ігри з пряниками припинили і освоюють маніпуляції з батогом – почитайте про заходи, вжиті в Австрії, Норвегії, Словаччині, Ірландії, Франції.

От, шановні, притуліть правицю до серця і як на духу признайтеся – ви знаєте когось, кого повела до пункту оця вованова тисяча? Ліс рук. Принаймні, наші знайомі щеплювалися винятково з міркувань здорового глузду, а ми особисто чекаємо на бустер.

Можна підтримати цільове стимулювання вакцинації людей у віці, людей в «червоних» зонах тощо. Але віяльна роздача гривень Вованом – це щось дуже близьке до тролейбусної зупинки "Цукрова" у Полтаві.

Та й ще, хтось вірить, що омікрон – остання хвиля? То будемо і кожну наступну хвилю гасити бюджетними мільярдами? Хтось вже рахував? Чи кожній свашці по ковбасці і буде усім по сім? Чи головне, щоби свашка правильно проголосувала?

Читайте також:
Опінії
Смачну каву в сонячному Києві вам забезпечують сотні загиблих та поранених чоловіків та жінок щодня
09 травня, 16:05
Опінії
«Все говорят, что мы вместе, но немногие знают – в каком»…
17 лютого, 18:20
Світ
Наперекір власній правопопулістській та євроскептичній риториці угорський прем'єр-міністр не має наміру повторити "Brexit".
16 лютого, 08:37
Опінії
Ми з вами, шановні однодумці, вже як ота суцільна єГалька з анекдоту, котру єДід так затуркав, що вона й сама не відає, що єтворить.
15 лютого, 11:04
Опінії
Або побіжна заувага майбутнього власника останньої моделі смартфона до забезпечення абсолютної рівності старого з малим...
10 лютого, 09:24
Економіка
Поки "найвеличніший лідор сучасності" оголошує настання економічного дива в Україні, пересічні громадяни зводять кінці з кінцями.
04 лютого, 12:59