Чому на провалену вакцинацію додаткові 3 млрд грн, а для війська 0?

ПОЛІТИКА
18.11.2021, 11:44
Чому на провалену вакцинацію додаткові 3 млрд грн, а для війська 0?

Поки на фронті гинуть наші захисники, Зе-команда торгує життями: 1000 гривень кожному, хто пройшов повний курс щеплення.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклала вітчизняний волонтер і блоґер Наталія Юсупова, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За її словами, небайдужі українці заледве збирають допомогу на фронт, допомагають нашим захисникам хто чим, а влада грається у популізм, засіваючи грошима електорат.

«Це вже таке нахабство виділити понад 3 млрд грн на виплату 1000 грн за вакцинацію. Просто ницість! На квитки у спортзал, кіно і театр, це так важливо зараз? На фронті обстріли, вбиті та поранені. Вже весь цивілізований світ кричить, ау-у-у, у вас на межі сотні одиниць ворожої техніки та бойового складу. Театр Вам потрібний? Та нудить уже від вашого клоунадства! А Ви знаєте, що військовим 3 роки, як не піднімали зарплату?! Чому ми, а не міноборони купуємо дорогі квадрокоптери, яких катастрофічно не вистачає на передовій? Волонтери на фронт, волонтери кисень, волонтери дітям, та хоч крапля совісті має бути, щоби ще мільярди на квитки в кіно?! Так щодня Ваше ср@не кіно спостерігаємо, ганьба на весь світ! Чергову аферу вигадали, щоби вкрасти у народу. Щоб Ви вдавилися», – написала Наталія Юсупова.

Крім того, жінка додає, що прямо зараз нашим військовим розвідникам необхідна допомога у вигляді надсучасних квадрокоптерів.

«На фронті чергове серйозне загострення, у нас є загиблі та поранені. Ворог цілодобово обстрілює наші позиції. Дуже потрібна допомога на фронт і знову потрібні вкрай важливі для розвідки квадрокоптери. У мене зараз 3 замовлення від різних підрозділів розвідки. Ворожі безпілотники скидають на наші позиції міни. Я прошу допомогти з покупкою квадрокоптерів, ось карти для допомоги: 5375 4115 0267 5353 та 5375 4141 2065 9130 Монобанк», – звертається до небайдужих громадян Наталія Юсупова.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", так звана "зелена" монобільшість взялась утискати права іноземних волонтерів.

Читайте також:
Опінії
Чиновники-корупціонери з можновладцями вирішили скористатися війною, аби "позазахищати" чергові дисертації з права. O tempora, o mores.
14 червня, 18:12
Політика
Заступник Андрія Єрмака і координатор програми розвитку інфраструктури "Велике будівництво" попри війну продовжує займатися профанацією.
01 червня, 20:35
Політика
Навіть повномасштабна війна з російськими окупантами не вплинула на українофобське нутро слуг Феміди!
23 травня, 19:52
Опінії
Студенти, які ставлять незручні питання президенту і є майбутнім України. Дарма, що на Банковій цього поки не розуміють.
22 травня, 08:48
Політика
Здається, урядова команда "слуг неукраїнського народу" на чолі з Володимиром Зеленським остаточно перейшла дозволені межі.
10 лютого, 08:33