Воїни ЗСУ запрошують президента Бразилії на фронт

СВІТ
01 лютого, 20:33
Воїни ЗСУ запрошують президента Бразилії на фронт
Фото: Twitter

Ні дня не минає без чергової ганьби кремлівських агентів впливу, котрі намагаються помирити українців із агресором на путінських умовах.

Яскравим тому свідченням є заяви бразильського президента Луїза Інасіу Лили да Силви, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на телемовник "Globo. TV1".

Лідер південноамериканської республіки, відомий своїм підлабузництвом до азійських деспотів із Москви та Пекіну, запропонував стати посередником у конфлікті між Україною та РФ.

Показово, що до ініціативи Лула да Силва також пропонує долучити Сі Цзіньпіна, який нібито є "достатньо сильним і поважним", щоби змусити Київ із Москвою сісти за стіл перемовин.

Своєю чергою, українські фронтовики запропонували президенту Бразилії приїхати у "сіру зону" чи на передову і спробувати стати посередником, змусивши окупантів перестати стріляти.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, як амністований підкупленими суддями корупціонер Лула да Силва вирішив допомогти Владіміру Путіну впокорити Україну.

Читайте також:
Світ
Невдовзі Суомі офіційно поповнить лави Північноатлантичного альянсу, бо Туреччина з Угорщиною не чинитимуть перепон на шляху вступу.
17 березня, 18:36
Політика
Багаторічні всесторонні міцні взаємини Києва з Токіо зближують наші далекі одна від одної країни попри відстань і різницю у культурі.
09 березня, 19:57
Політика
Диктаторський комуністичний режим Китаю запропонував Україні свій варіант завершення війни проти РФ, який наразі розглядають.
21 лютого, 20:05
Війна
Зазначається, що лідери обговорили тісну координацію з питань підтримки України, в тому числі оборонну, економічну й гуманітарну допомогу.
21 лютого, 11:19
Війна
Одним з елементів "формули миру" авторства Сі Цзіньпіна є відтягування голосів на Генеральній Асамблеї ООН від проукраїнських резолюцій.
20 лютого, 21:22
Світ
Вашинґтон став новим зовнішньополітичним куратором Баку і Єревана, примирення яких покладе край багаторічному двосторонньому конфлікту.
18 лютого, 21:24