Воїни ЗСУ запрошують президента Бразилії на фронт

СВІТ
01.02.2023, 20:33
Воїни ЗСУ запрошують президента Бразилії на фронт
Фото: Twitter

Ні дня не минає без чергової ганьби кремлівських агентів впливу, котрі намагаються помирити українців із агресором на путінських умовах.

Яскравим тому свідченням є заяви бразильського президента Луїза Інасіу Лили да Силви, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на телемовник "Globo. TV1".

Лідер південноамериканської республіки, відомий своїм підлабузництвом до азійських деспотів із Москви та Пекіну, запропонував стати посередником у конфлікті між Україною та РФ.

Показово, що до ініціативи Лула да Силва також пропонує долучити Сі Цзіньпіна, який нібито є "достатньо сильним і поважним", щоби змусити Київ із Москвою сісти за стіл перемовин.

Своєю чергою, українські фронтовики запропонували президенту Бразилії приїхати у "сіру зону" чи на передову і спробувати стати посередником, змусивши окупантів перестати стріляти.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, як амністований підкупленими суддями корупціонер Лула да Силва вирішив допомогти Владіміру Путіну впокорити Україну.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Ресурсна федерація московії першою напала на Україну, тож мусить цілком і повністю відповісти за скоєне. Ми людьми та землями не торгуємо!
28 січня, 18:01
Світ
Авторитарний режим Ільгама Алієва підтримує політику єдиного Китаю. Острівна держава зі столицею у Тайбеї має скоритися КНР.
14 січня, 18:08
Світ
Проросійська маріонетка з Каракасу вирішила утриматися від бойових дій проти сусідньої Ґаяни. Вочевидь, спрацювала «м'яка сила» Вашинґтона.
15.12.2023, 19:15
Економіка
У Вільнюсі давно вже переконані, що Мінськ активно залучений у воєнну агресію Москви проти України. Тому і покарання має бути спільним.
05.12.2023, 14:23
Політика
Сіоністському режиму Біньяміна Нетаньягу вказали на вихід. Південноафриканський парламент узаконив закриття ізраїльського посольства.
22.11.2023, 10:57
Політика
На відміну від Ізраїля, Україна не руйнує житлові райони на території агресора. ЗСУ не вбивають цивільних, як це робить ЦАХАЛ у Ґазі.
09.11.2023, 14:36