Воїнство князя Мономаха із 53-ї бригади на варті Серебрянського лісу

ВІЙНА
30.03.2025, 18:49
Воїнство князя Мономаха із 53-ї бригади на варті Серебрянського лісу

Місцевість на зламі Харківської, Донецької та Луганської областей, що більше не шепоче листям. Оголений ліс тріщить обгорілими стовбурами.

Кадрами із передової поділилася пресслужба 53-ї Окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Наші мужні захисники міцно скували ворога у колись мальовничому закутку природи України.

Українське вояцтво демонструє вміння швидко змінювати підходи до бою, ефективно використовувати нові технології та організовувати процеси так, щоб максимально посилювати свої можливості навіть у складних умовах. Ці позитивні зміни визнають навіть військові інструктори та експерти із держав-учасниць НАТО.

«Серебрянське лісництво — місце, де сама земля втомилася від вибухів, але все одно тримає тих, хто стоїть на ній. Кривавий схід сонця, який несе новий день бою. Тут воїни 53-ї бригади князя Мономаха тримають оборону. Ми розбиваємо всі плани ворога», — заявили у пресслужбі 53-ї ОМБр.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» зауважує, що окупанти розпочали рух в обхід Запоріжжя. Від початку березня ворог намагається прорвати лінію П'ятихатки-Малі Щербаки на Оріхівському напрямку; мета — зав'язати відвертальні бої.

Читайте також:
Війна
Співзасновник DeepState Роман Погорілий заявив, що Покровськ і Мирноград повністю окуповані.
06:15
Війна
Аналітики стверджують, що путін не досяг головних цілей війни.
20 травня, 14:36
Війна
На півночі Покровська українські сили опинилися у так званій «кишені», яка поступово перетворюється на потенційну пастку.
19 травня, 14:17
Війна
Спецпідрозділ «Артан» Головного управління розвідки витіснив російських військових зі Степногірська у Запорізькій області.
18 травня, 13:58
Війна
Окупанти цього року захопили близько 220 кв. км, або всього 0,04% території України.
17 травня, 19:53
Війна
Аналітики твердять, що росія використала перемир'я для накопичення ресурсів.
13 травня, 18:10