ВПС США тренується бомбардувати Чорноморський флот РФ

СВІТ
21 жовтня, 10:35
ВПС США тренується бомбардувати Чорноморський флот РФ

Американські бомбардувальники В-1В і В-1s відпрацювали удари по російським військовим кораблям у Чорному морі.

Відповідний звіт оприлюднила пресслужба на сайті Командування ВПС США в Європі та Африці, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Цю навчально-бойову операцію з аеродромів на території Румунії підтримали винищувачі ще 14 країн-членів Північноатлантичного альянсу.

Крім того, напередодні 2 американські стратегічні бомбардувальники B-1B Lancer і 2 "повітряні танкери" KC-135 виконали навчальний політ поблизу окупованого Криму, чим викликали панічну хвилю у Кремлі.

Речники міністерств оборони та закордонних справ РФ уже встигли видати спільну заяву, в якій звинуватили США і НАТО у "навмисній провокації та ескалації у регіоні".

Водночас за словами Командування ВПС США в Європі та Африці, їхні літаки виконували "планову протикорабельну місію" у небі над Чорним морем, а тому не варто турбуватися й нагнітати ситуацію.

Західні військові аналітики припускають, що американська бойова авіація разом із союзниками по НАТО відпрацьовують алгоритм імовірного екстреного вильоту задля миттєвого реагування на можливі кризи в Європі через агресію Росії в Україні.

У Вашинґтоні та Брюсселі не виключають збройні провокації Росії в Чорному морі, зокрема спробу захоплення українського острова Зміїний військовим шляхом.

Доволі прикметно, що проліт вказаних стратегічних бомбардувальників біля берегів тимчасово окупованого росіянами Криму відбувався паралельно з візитом міністра оборони США Ллойда Остіна в Україну.

Очевидно, Вашинґтон таким робом нагадує Москві – у НАТО тримають руку на "чорноморському пульсі" й не залишаться у стороні в разі загострення ситуації у регіоні.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", очільник Пентаґону переконує владу України у всебічній підтримці з боку Америки; відтак Кремлю варто забути про повномасштабну агресію.

вибір редакції
Читайте також:
Сертифікати та посвідчення про проходження курсу отримали лише найвитриваліші
05 грудня, 12:42
Нещодавно відбулися батальйонні тактичні навчання неподалік окупованого Криму
03 грудня, 10:47
Важкі бомбометальні літаки ВПС США B-1B Lancer провели планові навчання по знищенню умовних ворожих цілей в акваторії Балтійського моря.
30 жовтня, 08:51
Командування Північноатлантичного альянсу організувало маневри бойової авіації, до якої долучилися військово-повітряні сили 14 країн-членів.
19 жовтня, 12:00
За легендою навчань, умовні диверсанти прибули в регіон із завданням спровокувати масштабну надзвичайну ситуацію.
18 жовтня, 17:10
Виконання стрільб уночі – це завжди завдання підвищеної складності.
17 жовтня, 11:10