Всі задоволені: Аксьонов присягу прийняв, ЄС і Голос для своїх дегенератів трибуну ''заблокували"

ПОЛІТИКА
19.05.2021, 15:49
Аксьонов вже "знайшовся" у Раді
Аксьонов вже "знайшовся" у Раді
Фото: 24 канал

Як депутати з "патріотичних сил'' ''не дали'' сепаратисту цього зробити.

Екснардеп Андрій Міщенко у себе на сторінці у ФБ написав допис, який присвятив театралізованому дійству у цирку під назвою ВР, де проросійський сепаратист Аксьонов сьогодні прийняв присягу.

"Патріоти" з ЄС і Голосу для своїх дегенератів трибуну ''заблокували'' і ''не дали'' йому цього зробити”. Десятьох, блокувальників трибуни по засіках ''проукраїнські'' партії для знимки нашкребли ''за Україну, з вогнем завзяття… виставили. Всі за кого мудрі, працьовиті й співочі українці "наголосували", аби Ненька не згинула і голос не пропав, вийшли на бій з п'ятою московською колоною", – не без іронії прокоментував екснардеп дійство, яке супроводжувало легалізацію у Раді відвертого ворога України.

Міщенко також зауважив, що в часи його депутатства (2012-2015 роки-РЕД) блокували не лише трибуну, але і президію і..., нібито, викидали різного штибу борців – олімпійських чемпіонів… 

“Це вже потім кретинам розказали, що через цих клятих націоналістів всі біди в Україні, що вони створюють картинку для Кремля, в Европу не візьмуть, а про НАТО і добробут забудьте. І кретини, ой, перепрошую мудрі, працьовиті та співочі все на виборах у 2014 році виправили, а у 2019 році закріпили”, – зауважив екснардеп.

Всі задоволені: Аксьонов присягу прийняв, ЄС і Голос для своїх дегенератів трибуну ''заблокували

Театр абсурду виглядає саме так...

Читайте також:
Політика
Тіло колишнього міського голови Кремінної на Луганщині, українофоба та ексрегіонала Володимира Струка зарили у столичну землю.
21 червня, 17:01
Війна
Колишній член Партії Регіонів, а нині ґауляйтер Володимир Сальдо пообіцяв своїм кураторам приєднати Херсонську область до РФ.
19 травня, 19:23
Світ
Самозвана влада непідконтрольного грузинському уряду сепаратистського Цхінвальського регіону оголосила про намір увійти до складу росії.
14 травня, 08:17
Світ
Конституційна більшість Національних зборів автономної Республіки Сербської взялася нищити сталий мир у Боснії та Герцеговині.
12 лютого, 11:34
Новини
А куди дивилася спецслужба до 2014 року?
21 січня, 12:58