Встановлено фірми Коломойського, які придбали скраплений газ "Укрнафти" за заниженою ціною

КРИМІНАЛ
15 липня, 15:35
Встановлено фірми Коломойського, які придбали скраплений газ "Укрнафти" за заниженою ціною

ДБР відкрило кримінальне провадження

Дві компанії з орбіти олігарха Ігоря Коломойського 27 квітня 2022 року перемогли на газовому аукціоні напівдержавного ПАТ "Укрнафта", яке на 42% належить самому Коломойському. Торги відбулися на товарному майданчику Української міжбанківської валютної біржі.

Як повідомило ДБР, внаслідок оборудки держава зазнала збитків на понад 300 млн грн, адже 14 тис тонн скрапленого нафтового газу було реалізовано за ціною вдвічі дешевше за ринкову - по 28 тис грн за тонну, - інформує "БізнесЦензор"

В рамках відкритого за ч. 2 ст. 364 КК України провадження (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) суд арештував зазначений скраплений газ.

І поки триває слідство, журналісти з’ясували, які саме фірми Коломойського перемогли на аукціоні, котрий, за даними Державного бюро розслідувань, мав всі ознаки фальсифікації.

Відповідно до умов аукціону "Укрнафти", всі його учасники мали сплатити гарантійний внесок - 5% від заявленого обсягу закупівлі.

Такий внесок розміром майже 400 тисяч гривень за участь в газовому аукціоні зробили дві компанії: ТОВ "ТД "Карпатинафтотрейд" та ТОВ "Трансоілгаз". Вони ж і стали переможцями. Обидві фірми зареєстровані в Івано-Франківській області.

Журналісти вирушили на пошуки компаній, які у розпал війни та паливної кризи збагатили олігарха та нанесли державі астрономічні збитки.

ТОВ "Трансоілгаз" зареєстроване минулого року в селі Побережжя Тисменицького району. Розмір статутного капіталу - 1000 гривень. На місці реєстрації компанії розташовані теплиці на занедбаній території, кілька овець та сторож, за словами якого такої компанії тут немає.

Ліцензії на торгівлю пальним у компанії немає.

ТОВ "ТД "Карпатинафтотрейд" з Надвірної - друга компанія, які придбала газ у напівдержавної "Укрнафти" вдвічі дешевше, на ринку понад шість років. Статутний капітал також лише одна тисяча гривень. При цьому у компанії є ліцензія на торгівлю пальним.

ТОВ "ТД "Карпатинафтотрейд" неодноразово фігурувала в аукціоні з продажу скрапленого газу "Укрнафтою", на який купувала паливо дешевше ринку.

Подробиці - дивіться у розслідуванні.

Хочемо запитати у Володимира Зеленського, коли він нарешті знайде управу на свого політичного хрещеного батька Ігоря Коломойського ? Така поведінка під час війни недопустима !

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що урядовці США планують відібрати майно у Коломойського і Боголюбова.

Натомість в Україні, навіть в умовах воєнного стану, коли українці віддають останнє, щоб допомогти ЗСУ, найвеличніший лідор світу Володимир Зеленський закриває очі на мародерство олігархів та продовжує фінансувати свого політичного хрещеного батька Ігоря Коломойського.

Варто нагадати, що 5 червня Господарський суд Дніпропетровської області списав борг компанії Коломойського перед "ПриватБанком" на 4,3 мільярда гривень.

В той час, коли Коломойський грабує країну, громадяни України продовжують сплачувати податки та гасити борги олігарха. 

вибір редакції
Читайте також:
Політика
"Укрзалізниця" провела тендер на 154 млн грн: виграв дилер Коломойського, який не мав ані досвіду, ані грошей
15 вересня, 13:35
Економіка
Ображені на весь Захід і Україну, але не здатні чинити спротив Кремлю, так звані "путінські гаманці" починають потроху подавати голос.
18 липня, 09:27
Політика
В рамках деолігархізації, Коломойському продовжують списувати борги
14 липня, 11:05
Політика
Бізнесмен-втікач "під шумок" намагається повернути свої активи
19 червня, 12:45
Полтава
Попри те, що Кременчуцький НПЗ зруйновано, Коломийський продовжує продавати запаси пального (оминаючи процедуру закупівель)
17 червня, 10:05
Опінії
Наша зброя, наша броня, наші ракети, наша ППО... в мільярдах колективного Бєні
02 травня, 15:18