«Втеча»: актор Жан Рено написав роман про викрадених росією українських дітей

«Втеча»: актор Жан Рено написав роман про викрадених росією українських дітей

Французький актор випустив новий роман під назвою «Втеча» (L’Évasion), який присвячений темі викрадення росією українських дітей.

На написання книги автора надихнули реальні історії незаконно депортованих українських дітей, розповів сам Рено в інтерв’ю Télé 7 Jours.

«Мені здавалося божевільним, що цих дітей викрадають, щоб промити їм мізки. Я не роблю політичних заяв, я хотів написати про це роман», — сказав Рено.

Він наголосив, що був «надзвичайно шокований» масштабами російських злочинів.

Сама книга вийшла на початку квітня.

Роман розповідає про дівчину Емму — колишню масажистку, завербовану зовнішньою розвідкою Франції.

Під прикриттям Емма вирушає до Сибіру, аби проникнути до так званого «виправного табору» для українських підлітків.

Метою шпигунки є задокументувати злочини росії: примусове утримання дітей та нав’язування російської ідеології.

Читайте також:
Політика
26 квітня сирійський суд провів установче засідання, що стало початком процесу над Асадом та високопосадовцями його адміністрації.
27 квітня, 11:27
Війна
Воєнний злочинець Нетаньягу наказав ЦАХАЛ завдати ударів по об’єктах «Хезболли» в Лівані.
26 квітня, 12:15
Політика
Він порівняв політику ЄС щодо «Ізраїлю» з політикою щодо росії та звинуватив союз у «подвійних стандартах».
24 квітня, 21:05
Війна
В окупованому Мелітополі російські силовики викрали подружжя — Тетяну та Олега Плачкових.
24 квітня, 14:01
Війна
Пекло Гази в головах окупантів: бійці ЦАХАЛ зізнаються у воєнних злочинах.
23 квітня, 12:04
Війна
«Ізраїльські» окупанти визнали поранення двох журналістів під час ударів по Лівану.
23 квітня, 11:42