Вулиця Тараса Хаммера таки з'явиться у Львові

ВІЙНА
30 серпня, 17:27
Вулиця Тараса Хаммера таки з'явиться у Львові

Громадськість дотиснула владу найбільшого західноукраїнського міста з приводу перейменування вулиці Короленка.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Радіо. Львівська хвиля".

Зазначається, що ім'ям полеглого смертю хоробрих воїна Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Тараса Бобанича (друга "Хаммера") планують назвати вулицю у Личаківському районі.

Наші колеги з видання "Радіо. Львівська хвиля" уточнюють, саме там розташований храм, який досі перебуває у тимчасовій власності московського патріархату.

«Тарас Хаммер воював на фронтах україно-російської війни від початку 2014 року. Був активним громадянином і політиком Львова. Брав участь у всіх процесах, які захищали українську ментальність у Львові. У його особі президент відзначив весь ДУК ПС. Героя вшанують і в Стрию. Саме в цьому місті навчався "Хаммер". Облаштують алею пам'яті та назвуть школу його іменем», – прокоментував ситуацію радник керівника Львівської обласної військової адміністрації Олег Радик.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Тараса Бобанича (друга "Хаммера") вшановано Золотою Зіркою Героя України.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Генерал-полковник Олександр Сирський привітав українських захисників і захисниць безпосередньо на лінії фронту.
вчора, 07:45
Війна
У складі Сил оборони України є чимало загартованих у бою з окупантами військовослужбовців, найнепримітнішими для росіян є снайпери.
17 листопада, 21:34
Війна
Точним пострілом спецназівця було ліквідовано окупанта з відстані 2710 м
13 листопада, 13:42
Історія
124 роки тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 18:01
Війна
Наразі Україна завдяки західним поставкам та власним безпілотникам має артилерійську перевагу над російськими силами на півдні.
30 жовтня, 14:30
Війна
Українські військові показали знищення колони окупантів за допомогою БПЛА від литовців
20 жовтня, 12:10