Тарас Хаммер – Герой України (посмертно)

ВІЙНА
29 серпня, 08:01
Тарас Хаммер – Герой України (посмертно)
Фото: Facebook

Полеглого смертю хоробрих воїна Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Тараса Бобанича (друга "Хаммера") вшановано Зіркою Героя.

Відповідний Указ під №612/2022 оприлюднено на офіційному інтернет-представництві Президента України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося Володимир Зеленський надав нашому побратимові звання Героя України (посмертно) "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності", а також самовіддане служіння Українському народові.

«Це ніщо інше, як вищий вияв історичної справедливості стався! Інформація, яка надійшла до нас найближчими годинами і ще не встигла просочитися в медіапростір. Тому розтрубіть Браття і Сестри цю радісну новину всіма просторами інтернет-тунелів, аби світ знав, що віднині Тарас Хаммер, лідер правих націоналістів і бойовий командир ДУК ПС – визнаний Державою Герой України», – прокоментував знаменну подію наш головний редактор і фронтовий боєць ДУК ПС Дмитро Савченко.

Висловлюємо родині полеглого Героя найщиріші вітання з присвоєнням звання та нагородженням Золотою Зіркою, його Чин залишиться у віках!

Між тим, укотре нагадуємо нашим читачам, що "Останній Бастіон" приєднався до ініціативи ДУК ПС з увічнення українського захисника Тараса "Хаммера" Бобанича у топоніміці Полтави.

Тарас Хаммер – Герой України (посмертно)_1
Читайте також:
Політика
Відповідна постанова опублікована на офіційному сайті верховного старійшини (суспільно-політичного лідера) ерзянського народу.
28 листопада, 18:01
Історія
Цілком очевидно, що Владімір Путін завершить земну путь, якщо не у калюжі власної сечі, то з простріляною скронею. Його кінець близько...
30 жовтня, 20:30
Історія
Коли німці виходили з Кременця, моїй хресній було шість років, мамі – три. Вони були малими й не знали такого слова – окупація.
20 жовтня, 20:54
Полтава
Все, чим запам'яталися жителям Полтавщини сталінські шуліки Ніколай Ватутін і Алєксєй Зигін, – залили наш край кров'ю мільйонів українців.
20 жовтня, 09:18
Опінії
В Україні закоренився непробивний наратив, що "одним – війна, іншим – мати рідна". Життя віддають найкращі, непотріб залишається при владі.
14 жовтня, 08:01
Війна
Медіаагенція "Останній Бастіон" звертається до українців підписати електронну петицію на знак пошани полеглого захисника України!
13 жовтня, 18:36