Тарас Хаммер – Герой України (посмертно)

ВІЙНА
29.08.2022, 08:01
Тарас Хаммер – Герой України (посмертно)
Фото: Facebook

Полеглого смертю хоробрих воїна Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Тараса Бобанича (друга "Хаммера") вшановано Зіркою Героя.

Відповідний Указ під №612/2022 оприлюднено на офіційному інтернет-представництві Президента України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося Володимир Зеленський надав нашому побратимові звання Героя України (посмертно) "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності", а також самовіддане служіння Українському народові.

«Це ніщо інше, як вищий вияв історичної справедливості стався! Інформація, яка надійшла до нас найближчими годинами і ще не встигла просочитися в медіапростір. Тому розтрубіть Браття і Сестри цю радісну новину всіма просторами інтернет-тунелів, аби світ знав, що віднині Тарас Хаммер, лідер правих націоналістів і бойовий командир ДУК ПС – визнаний Державою Герой України», – прокоментував знаменну подію наш головний редактор і фронтовий боєць ДУК ПС Дмитро Савченко.

Висловлюємо родині полеглого Героя найщиріші вітання з присвоєнням звання та нагородженням Золотою Зіркою, його Чин залишиться у віках!

Між тим, укотре нагадуємо нашим читачам, що "Останній Бастіон" приєднався до ініціативи ДУК ПС з увічнення українського захисника Тараса "Хаммера" Бобанича у топоніміці Полтави.

Тарас Хаммер – Герой України (посмертно)_1
Читайте також:
Історія
Напередодні, 25 листопада, ми вшановували закатованих голодом жертв більшовицьких окупантів. Пам'ятні заходи відбулися по всій країні.
26 листопада, 11:14
Політика
Організоване московськими більшовиками масове вбивство нашого народу шляхом голоду засудили у Гельсинкі. Документ підписали 164 депутати.
26 листопада, 09:32
Історія
Кремлівський бункерний дід ніколи не хотів бачити себе спадкоємцем ханів і царів. Його забаганка сягає виключно совєцького періоду.
19 листопада, 16:29
Війна
Як же треба не поважати українських захисників, щоби на домовини класти прапори з дуже дешевого матеріалу? Берімо приклад з американців!
17 листопада, 11:37
Історія
Мова — це також зброя! Окупанти завжди розуміли, що без викорінення мови тубільного населення їм ніколи не впокорити й не завоювати Україну.
12 листопада, 14:00
Полтава
Під час будівництва Меморіального комплексу на Затуринському кладовищі були понівечені могили полеглих українських воїнів.
23 жовтня, 10:38