Who is Mr. Гогілашвілі ?

Виміри
11.12.2021, 16:10

Єдиний спосіб не допускати хамів у владу – це ліквідувати посаду президента

Очільник МВС Денис Монастрський відреагував на скандальне відео з нахабною поведінкою свого заступника Олександра Гогілашвілі та попросив Уряд відсторонити його від займаної посади на час дисциплінарного провадження:

«Через події на блокпосту в Донецькій області за участю заступника Міністра Олександра Гогілашвілі мною ініційовано перед Прем’єр-міністром України та Урядом питання про проведення дисциплінарного провадження в ході якого мають бути встановлені всі обставини та зроблені висновки.

На період дисциплінарного провадження пропонуватиму Уряду відсторонити Олександра Гогілашвілі від займаної посади для чого підписав відповідне подання до Кабінету Міністрів України.

Я особисто вивчу всі деталі того, що сталося і прийму відповідні управлінські рішення»,– зазначив у своєму зверненні Денис Монастирський.

Ось і вся реакція від Міністра внутрішніх справ на дії свого підлеглого.

У будь-якій цивілізованій країні такий заступник міністра мав сам написати заяву про звільнення, а разом з ним мав звільнитися і міністр внутрішніх справ.

Якби це відео не було оприлюднене та не набуло суспільного резонансу, то звичайні поліцейські були б тихо й оперативно покарані – звільнені...

Дану ситуацію влучно прокоментував відомий журналіст, публіцист і блогер Володимир Бойко :

«Хочу сказати кілька слів на захист міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, від якого політично стурбована громадськість вимагає звільнити за хамську поведінку заступника міністра Олександра Гогілашвілі. Цей Гогілашвілі, прибувши в зону проведення ООС, не виконав вимогу поліцейського й не зупинився на блокпосту. А коли вийшов з машини, то намагався вдарити поліцейського з криками, що таку важну персону, як він, має знати в обличчя вся країна.

Друзі, облиште Монастирського в спокої – ви вимагаєте він нього неможливого.

Бо Олександра Гогілашвілі на посаду призначив не міністр і навіть не Кабінет Міністрів, а Марія Левченко, яка є другою людиною в державі після Андрія Єрмака.

Пані Марія – це дружина Гогілашвілі, водночас вона є багаторічною особистою секретаркою Зеленського, який працює президентом в Офісі Єрмака. Левченко зранку до вечора перебуває в президентському кабінеті і, фактично, керує країною разом з Єрмаком. Зокрема, Левченко, не маючи доступу до державної таємниці, була присутня під час доповідей начальника ГУР МО України Бурби та першого заступника голови СБУ Баранецького стосовно так званих «вагнерівців».

Тому, насправді, єдиний спосіб не допускати хамів у владу – це ліквідувати посаду президента», - резюмував Володимир Бойко.

Олександр Гогілашвілі має дуже цікаву біографію пов'язану з росією, але нас більше цікавить його діяльність в Україні до призначення на посаду заступника міністра.

Гогілашвілі був керівником відділу зв'язків із громадськістю Міжнародної антинаркотичної асоціації.

За даними ЗМІ працівники цих центрів можуть викрадати людей задля примусового лікування — вони без проблем готові переодягнутися у поліцейських, вколоти заспокійливе чи навіть приїхати на виклик разом із поліцією.

Ціна питання — тисяча гривень виїзд, плюс 8-15 тисяч гривень за місяць реабілітації. Так званий «реабілітаційний період» триває до шести місяців.

Зараз у судах слухається близько десятка справ, де описується незаконне позбавлення волі представниками цих реабілітаційних центрів. У жодній із них вироку немає.

На державному рівні збираються запровадити примусове лікування під наглядом поліції.

Перша така спроба відбулася рік тому — «Слуги народу» зареєстрували відповідний законопроєкт. Втім, тоді цю ідею розкритикували і зрештою відклали.

Проте після появи Гогілашвілі на керівній посаді у Міністерстві внутрішніх справ, відомство почало частіше згадувати про необхідність примусової реабілітації наркозалежних. Це може коштувати українському бюджету щонайменше 9 мільйонів гривень на рік.

Більш того, лобіювання інтересів Міжнародної антинаркотичної асоціації займався Володимир Зеленський разом з Оленою Зеленською. І це відбувалося на офіційному рівні !

Who is Mr. Гогілашвілі ?_1

Також за даними ЗМІ, Гогілашвілі не відмовився від громадянства PФ. Тобто має громадянство країни-агресора !

Who is Mr. Гогілашвілі ?_3

4 липня 2012 року, на ім'я Гогілашвілі Олександра Генріховича було видано закордонний паспорт.  Новий паспорт він отримав замість старого.  Зберігся скрін форми на заміну документа для Гогілашвілі з приводу псування документа.

Who is Mr. Гогілашвілі ?_5

Вдумайтеся, на восьмому році війни заступник міністра внутрішніх справ є громадянином країни агресора !

Але і це ще не все...

В офіційній біографії Гогілашвілі не згадано ще одного нюансу. У 1998 році, коли Гогілашвілі нібито займався “підприємництвом”, він був засуджений російським судом.

Who is Mr. Гогілашвілі ?_7

Майбутньому заступнику міністра МВС було висунуто звинувачення за двома пунктами - замах на шахрайство у великих розмірах організованою групою та підробку державних документів.

Згідно з вироком суду, “підприємницька діяльність” Гогілашвілі з 1996 року полягала у фабрикуванні разом із двома спільниками підроблених векселів Північно-Кавказької залізниці та спроби їх реалізації. Зафіксовано епізод, коли майбутній заступник міністра намагався особисто продати вексель на 250 мільйонів неденомінованих рублів за пів ціни (що, втім, не вийшло).

На суді Гогілашвілі вину визнавати відмовився - мовляв, продавав вексель за половину ціни за порадою "спільника", а про те, що він підроблений, не знав.

В результаті Гогілашвілі отримав 5 років умовного покарання.

Вже за два роки Гогілашвілі знайшов собі нову нішу – боротьбу з наркоманією.

Ходять чутки, що в Офісі Президента ніхто не хоче відправляти у відставку «бидло» заступника міністра МВС, який «вирішив» на блокпосту показати свою перевагу над рядовими поліцейськими.

На даний момент вибрали стратегію затягування (відсторонення, проведення службових перевірок і т.д.), а після того, як стихне скандал, хочуть повернути його на місце.

В ОП розглядають можливість перевести Гогілашвілі на своє місце радника, а на місце заступника міністра поставити його «маріонетку».

Взагалі в Офісі Президента дуже сильне лобі у «бидло-заступника міністра».

Подейкують, що заступник міністра МВС Гогілашвілі допомагав зачистити «докази» по кейсу ДТП Олександра Трухіна, тому він є дуже цінним кадром для президента та його команди.

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Кримінал
Журналіст із Петербурга загинув за тиждень після того, як його газета написала про незаконне призначення путіна до ФСБ
23 червня, 15:55
Виміри
Спочатку з території тракторної бригади вкрали трансформаторну підстанцію, після чого попереджають про відключення через недопуск.
16 червня, 10:05
Війна
Якось це все дико виглядає під час війни та обстрілів того ж Харкова
31 травня, 10:45